Luční koník. Povolat či nepovolat ho?

Jistě i vy vnímáte stupňující se úsilí NATO pod vedením Vlády ČR rozpoutat světový konflikt proti Rusku. O tom dnes není sporu, poněvadž Fialova kamarila se tím netají a otevřeně hovoří o nutnosti poslat české vojáky na Ukrajinu.

Vidím ovšem jeden zásadní problém. Trknul mě, když jsem si v diskusi na aeronet.news přečetl tuto pozoruhodnou myšlenku – cituji doslova: »Pokud se v rámci LGBTQ identifikuju aspoň 2x denně jako luční koník, bude se mě branná povinnost týkat také?«

Přííííímo hleď!

Za mě otázka do pranice. »Genderová identita je to, jak se člověk cítí a kým se považuje být, pokud jde o jeho pohlaví. Tudíž existují více než dvě pohlaví, i když nejrozšířenější je uznávání pouze dvou – mužského a ženského, kdy hovoříme o tzv. genderové binárnosti. Obvykle se určení zakládá hlavně na anatomii. Takže jsme se učili, že když máš mušličku, jsi holka, když máš banán, jsi kluk. Tečka. V moderním pojetí je ale určování pohlaví na základě anatomie příliš zastaralé (asi jako kdybyste teď chtěli epilepsii léčit lobotomií). Takže teď je nejdůležitější to, jak se cítíte. A je úplně jedno, že to může být ovlivněné třeba momentálním postavením hvězd na obloze,« dopídil jsem se na »unikátním« webu iglanc.cz. Glanc to tedy má, až mi z něho blivno jest.

Když tedy nejdůležitější je, jak se kdo cítí, což není žádná nová informace (Danuši už citovat nebudu…), naopak – jedná se o trend, jenž má zelenější zelenou než Green Deal, jsem zvědav, jak si s tím poradí vojenští páni, až zavelí k odvodům do válečné vřavy. Navzdory velkohubým žvástům se do války nikomu chtít nebude, to je jasná věc, a tak povolanci začnou předstírat zrovna třeba ty luční koníky. To bude jedna skupina a ta druhá se zrekrutuje z těch nepředstírajících, z opravdických pomatenců.

Jak to Řehka a Černochová pak poskládají, suď Bůh. Přestanou respektovat onen proklamovaný trend a odešlou na frontu rotu koníků, berušek, žabiček a podobných netvorů v rouše lidském? Konec konců zákonem daná mobilizační pravidla hovoří striktně o »občanech«. Ovšem z těch zrůdiček se žádná tím tradičním občanem necítí. A nejvíce ze všeho jde přece o to, kým čím se oni cítí, ne?

Jen pro pořádek: »Branná povinnost je povinnost státního občana České republiky (dále jen ‚občan‘) plnit úkoly ozbrojených sil České republiky (dále jen ‚ozbrojené síly‘); zahrnuje povinnost občana podrobit se odvodnímu řízení, vykonávat vojenskou činnou službu a plnit další povinnosti stanovené tímto zákonem.« (Branný zákon 585/2004 Sb., § 1, odst. 1)

Čeká tě, armádo, pěkná polízanice. Když je přesto povoláš, šlápneš na jejich genderovou identitu (GI) a dopustíš se čehosi nepřijatelného, s čím se dnešní nejvyspělejší civilizace v dějinách na žádný pád neztotožní, poněvadž GI požírá vše zdravé, takto že globalisté proti všemu pro lidstvo zdravému tvrdě zasahují. Nicméně když tu identitu budeš respektovat, skoro nikoho zase nepovoláš, neboť GI už má zřetelný charakter pandemie.

Novodobý Wilhelm Keitel aby z toho už teď měl hlavu v pejru. Víte co, ono to možná zní strašně legračně, ale když se nad tím, co jsem napsal, zamyslíte trošku víc do hloubky, smysl to dává. Mně určitě.

Robert Fish

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Nic nového, za prvního protektorátu taky čeští fašisté usilovali o větší zapojení do války, i o vyslání vojáků.
    Až přijde na věc, určitě “progresivci” ze svých šíleností rychle vystřízliví a prostě naženou na smrt všechny muže…

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy