Máte to všechno v rukou

Skončily poslední superdebaty, na které byly pozvány jen politické strany, které jsou de facto součástí mainstreamu, včetně STAČILO! komunistky Konečné a Motoristů s hajlujícím lídrem, a můžeme jít k volbám.

Debatám, respektive roztřídění stran, které tam půjdou a které do debat naopak nepůjdou, předcházely trapné manipulace agentur pro výzkum veřejného mínění. A tak dvě »renomované« agentury pro výzkum veřejného mínění STEM/MARK a Phoenix research rukou společnou a nerozdílnou mou osobu, coby lídra kandidátky ČSSD, »zapomněly« zařadit do průzkumu známosti kandidátů. Jednoznačně proto, že bych zamíchal kartami a narušil bych jejich koncepci toho, že někdo může být známější, nežli nejznámější lídři mainstreamových stran Zaorálek a Nerudová.

Předvolebních superdebat se zúčastnili nikoliv jednotliví kandidující představitelé volebních stran, ale představitelé všech stran, které jsou na kandidátce. Tedy pochopitelně jen u těch stran vládních. Takže za manipulativní kandidátku Spolu nebyl v debatách jeden zástupce, ale zástupci tři, za ODS, za lidovce a za TOP 09. Že je to nefér? Žádný problém, to přeci do těch unfair zákroků během volební kampaně patří. To, že ve většině průzkumů veřejného mínění se na rozdíl od nálad veřejnosti dostaly do čela vládní strany, které by v souhrnu měly získat podle průzkumu většinu mandátů do Evropského parlamentu. Je to nepravděpodobné? Je, ale je to součást volební manipulace. Nikdo v tzv. »svobodném tisku«, tedy v mainstreamových médiích se nad tím nepohoršuje.

Příští Evropská komise (EK) a příští Evropský parlament (EP) budou rozhodovat o otázkách, které poznamenají náš život na desítky let dopředu. Bude-li v EP i nadále parlamentní většina bezmozků z tradičních probruselských stran, může konflikt na Ukrajině pokračovat hodně dlouho. Mír bude v nedohlednu a jaderná válka na dosah. Stejně tak, pokud jde o imigraci. Pokud u nás zvítězí současné vládní strany, budou mezi vítači imigrantů z třetího světa stát v první řadě. A charakter českých měst se působením kvót na migranty během 15 až 20 let zcela změní. Přiblíží se tomu, co zažívají v Paříži, v Berlíně ve Frankfurtu, ve Stockholmu a v jiných západoevropských velkoměstech, která mají na svém území no go zóny, do kterých se domorodec – Pařížan, Berlíňan, či Londýňan anebo blonďatý Švéd – neodvažuje pozdě večer vstoupit.

Stejně tak spalovací motory. O tom, do kdy se budou v Evropě vyrábět, rozhodnou budoucí evropští poslanci. Stejně tak jako o našich budoucích výdajích na povinné zateplování domů a to jak bytových, tak třeba úřadů. Všechno bychom zaplatili my všichni a do stehen by se plácali radostí jen nadnárodní firmy a vykrmení bruselští byrokraté.

A zrušit právo veta tak, jak by to chtěli Piráti a Nerudová? To by z naší země udělalo ubohou a žalostnou provincii Evropské unie. Bez suverenity a bez perspektivy.

EU se za posledních 10–15 let změnila. Změnila se k horšímu. Souhlasím se slovenským premiérem Ficem, že v EU je dnes nebezpečné prosazovat názory, které jsou v rozporu s tím hlavním evropským proudem. Od praxe bývalého režimu v 80. letech se to už příliš neliší. Svoboda slova platí jen pro někoho. Tedy jen pro toho, kdo má ty správné názory. Pokud chcete takovou Evropskou unii, tak hlasujte pro dnešní vládní strany. Pokud ji nechcete, hlasujte pro ty, kdo už prokázali v minulosti odvahu a schopnost prosazovat vlastní rozumné názory v zájmu našeho národa.

Přeji Vám šťastnou ruku u volebních uren.

Jiří Paroubek

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Jako premiér byl Paroubek výborný a ČSSD kterou vedl byla levicová a na vrcholu své popularity (to mu zlomilo vaz). Na tomto serveru mi hovořil z duše, nevolil jsem ho protože jsem měl jiného “koně”, ale jinak bych mu hlas klidně dal, kdybych se neobával, že můj hlas propadne, čili podlehl bych jako volič trestuhodné manipulaci ČT ve spolupráci s uvedenými agenturami. Považuji to za organizovaný zločin.

  2. Paroubek je osoba s komplexem viz.štokrle aby byl podle západních představ vyšší ,nebo “kdo to má?” viz.luxusní módní doplňky.Je to přesně ten člověk jako Klaus nebo Zeman kteří se zasloužili o zničení Československa .

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy