Migranti nás zavšivují nemocemi, poslance ale zajímá jediné: BABIŠ

Ukrajina stojí v čele jedné z největších epidemií tuberkulózy (TBC) v Evropě, včetně multirezistentní tuberkulózy. V důsledku probíhajícího ozbrojeného konfliktu v této oblasti dochází ke značnému odlivu ukrajinských občanů do jiných evropských zemí.

Uvádí se to ve studii, jejímž cílem je upozornit na tento vážný problém s ohledem na dopad ozbrojeného konfliktu na Ukrajině, který má za následek zintenzivnění migračních pohybů. Jako výzkumná metoda byla použita ta deskriptivní epidemiologická. Materiál byl získán analýzou zdrojových statistických údajů WHO a statistických ročenek vybraných evropských zemí. Zejména ukrajinští uprchlíci v Polsku, Německu, České republice a na Slovensku jsou vystaveni vyššímu riziku nákazy tuberkulózou v důsledku faktorů, jako je migrační stres, špatná výživa a komorbidity. Epidemiologické údaje z těchto zemí ukazují nárůst případů tuberkulózy mezi cizinci, což zdůrazňuje potřebu větší ostražitosti evropských odborníků v této jedinečné situaci se zaměřením na uprchlíky a další zranitelné skupiny obyvatel. Další výzkum a spolupráce jsou nezbytné pro důkladné sledování a prevenci závažných následků přenosu tuberkulózy. (Kompletní studie včetně odkazu na OFICIÁLNÍ vědecké zdroje zde.)

V ČR však také roste počet nakažených HIV a opět hrají prim cizinci. Nových případů HIV bylo loni v Česku nejvíc od roku 1985, kdy se začala vést jejich statistika. Laboratoře jich zachytily 292, což je o šest víc než v dosud nejhorším roce 2016 a meziročně o devětapadesát víc. Více než polovinu případů odhalili lékaři u cizinců, velký nárůst byl také mezi Ukrajinci. V tiskové zprávě o tom informovala Národní referenční laboratoř pro HIV/AIDS Státního zdravotního ústavu (SZÚ). (Více zde.)

Pro pětikoalici je však prioritou Babiš

Lídři pěti koaličních stran se v úterý odpoledne dohodli na svolání mimořádné schůze Sněmovny ke krokům předsedy opozičního hnutí ANO Andreje Babiše, což ČTK řekl ředitel odboru komunikace Úřadu vlády Václav Smolka. Babiš na to reagoval větou: »Vláda nezvládá řídit zemi a Sněmovna se bude zabývat soukromým e-mailem.« (Podrobněji zde.)

Situace je vážná, neřku-li fatální

Tady už totiž končí veškerá legrace a Babišovi dávám plně za pravdu. Tady už totiž nejde »jen« o nějaké deficitní státní rozpočty, prázdnou kasu, inflaci… – tady jde už o zdraví doslova všech občanů, kteří doplácejí a fatálně doplácet budou na všechnu tu pakáž, které Vůdci ze Strakovy akademie otevřeli dokořán dveře České republiky.

Ještě si vy všichni, kteří jste navzdory těmto prasárnám tolik pyšní a hrdí na předsedu vlády a prezidenta, pořád myslíte, že tohle všechno je pouze obrovská legrace, že na tenhle poplach bijí proruští švábové?

Kulový Putin, kulový ruské jaderné zbraně, kulový Rusko, vážení…, ale Fiala, Pavel, Lipavský, Rakušan, Jurečka, Černochová, Pekarová, Vyskočil a desítky dalších všech těch Vondrů, Zdechovských a spol. cíleně vedou české obyvatelstvu k záhubě. Toto je jediná existující pravda. Jako že o pravdě se většinou pochybuje, tak u téhle ani na vteřinu. Přeberte si to, jak chcete…, já už nikoho o ničem přesvědčovat nebudu. Došly mi síly, vše přebil pocit marnosti. Vaše věc, váš život. Já se ubráním.

Pavel Votruba

Související články

6 KOMENTÁŘŮ

 1. 🤡 Petr Pavel se znovu vyslovil pro vyslání českých vojáků na Ukrajinu. Rusko prý nemá právo na ně útočit.

  „Rusko samozřejmě bude říkat, že okamžitě zasáhne. Tak s tím musím opravdu vážně nesouhlasit, protože zaprvé žádný voják na území Ukrajiny není legitimním cílem Ruska. Rusko je agresorem a tím pádem je tam nelegálně. Takže Rusko rozhodně nemá žádné právo zasáhnout kteréhokoli vojáka na území Ukrajiny,“ prohlásil Pavel.

  👉 Sledujte @marsalMalinovskij a pošlete odkaz přátelům!

   • Babiš měl pravdu, když před prezidentskou volbou nás varoval před Petrem Pavlem, že nás Pavel chce zavléct do války.
    Pavel tehdy tvrdil, že to není pravda a lhal jako Havel, který nám taky tvrdil, že Československo již do žádného vojenského paktu nepůjde. Pavel teď dělá vše pro to, aby zavlekl náš stát do zničující války.

    Pavel moc dobře ví co dělá a komu slouží, ale český národ to není.

 2. Krátce po roce 1989 byl v Evropě klid, protože Západ byl zaměstnán rozkrádáním Východu. Teď už je všechno rozkradeno a na řadě je Rusko. Jenže to se nechce nechat rozkrást bez boje, jako bylo bez boje rozkradeno Československo.

 3. „zavšivovat nemocemi“ – páni to je výplod!

  „Další výzkum a spolupráce jsou nezbytné pro důkladné sledování a prevenci závažných následků přenosu tuberkulózy. (Kompletní studie včetně odkazu na OFICIÁLNÍ vědecké zdroje zde.“

  Opravdu zásadní studie. Vyšla v říjnu loňského roku a od té doby již byla citována vědci 2x. Slovy DVAKRÁT.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy