Německo 30. let a ČR dneška jedno jest

»Prezident republiky Petr Pavel ve čtvrtek dne 30. května 2024 v 16:30 na Pražském hradě udělí státní vyznamenání – Řád TGM III. třídy Jensi Stoltenbergovi, generálnímu tajemníkovi NATO,« oznámila prezidentská kancelář. V Praze se ve čtvrtek a v pátek uskuteční neformální schůzka ministrů zahraničí Severoatlantické aliance. Hlavním tématem bude válka na Ukrajině a příprava na červencový summit aliance ve Washingtonu.

Nemám rád kategorické závěry ve smyslu, že toto je výhradně bílé a toto černé, nicméně už delší dobu mám méně a méně zvratný dojem, že je to právě ono černobílé vidění, které pro buducnost světa hraje stále dominantnější roli. A že vrátit se do normálu bude strašně moc bolet. Pokud tady ovšem někdo takový, koho by to bolelo, vůbec zůstane.

Spravedlnost není slepá, jen my, lidé, jsme netrpěliví a chceme všechno hned, aniž bychom se náležitě činili. Jsme neteční, proto si spravedlnost dává na čas. Hraje si s námi, neboť po ní dost nelačníme, a když už, tak pozdě. Ale ty nejvíce vinné dostihne v nějaké podobě vždycky. Na to lze bez obav vzít jed. My nevíme, jaké ONI mají spaní. Jistě, i já je většinou nazývám lidmi bez skrupulí, avšak právě těmto bez skrupulí se často nespí dobře. Ne, výčitky je nepronásledují, ONI jsou strachy bez sebe, že je ti samí, kteří jim doručili povolávací rozkaz k propůjčené moci, pošlou šmahem ke dnu. Rozezlené veřejnosti napospas. Nebo s kusem betonu na rozloučenou, aby už nikdy nevyplavali. Za velkohubými proklamacemi se obvykle skrývá charakter sráče, jenž se v reálném životě před každým problémem ukryje za roh.

Udělit státní vyznamenání nejvyššímu veliteli vojenské organizace, která je od hlavy k patě v bezpočetných vrstvách potřísněna krví miliónů nevinných civilních obětí, na tom si spravedlnost jednou zgustne. Česká republika hraje na mezinárodní scéně úplně stejnou roli jako Německo ve 30. letech. I ona je řízena Rothschildovými bankami a ponoukána k nenávisti vůči Rusku a Slovanům obecně. Já už se toho nedožiju, ale hlavu na špalek bych dal za to, že Fiala bude jednou v učebnicích dějepisu stejným synonymem zla jako pohlaváři Třetí říše. Ta spravedlnost opravdu není slepá, byť se často slepě tváří.

Dušan Sedlák

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. NATO je agresivní zločinecký gang evropských států a USA, jehož součástí je zločinecká agresivní ČR. Je třeba tento gang opustit, aby se ČR přestala účastnit jeho zločinů.

  2. Petr Pavel tvrdil 21.5.2023 v Terezíně, že německé zločiny páchali naši čeští předkové. Takový je Pavel vlastenec. Ve svém projevu říká záchody místo zákony a to čte svůj projev z papíru.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy