O ruském plynu a smrtící vakcíně 666

Něco málo kolem ruského plynu jsem si pro vás poskládal a nyní předkládám k zamyšlení. Jestli ovšem chcete, k ničemu vás nenutím. Jen si sám pro sebe plním novinářskou povinnost a upozorňuji toho, kdo chce, na nezvratný sešup, který v blízké budoucnosti nastane, a do pekla se svezeme všichni. Tak pojďme na to…

echo24.cz, 7. února 2024: Většina plynu dovezeného v lednu do Česka pocházela z Ruska (myšlen leden 2024)

Podíl ruského plynu na importu do České republiky v poslední době prudce vzrostl. Letos v lednu činil asi 62 procent, po většinu loňského roku byl téměř na nule. Vyplývá to z dat Českého statistického úřadu (ČSÚ), uvedl ekonom UniCredit Bank Jiří Pour. Podle něj ČR za ruský plyn v lednu zaplatila přes tři miliardy korun.

novinky.cz, čtvrtek 15. února 2024: Nic takového nepotřebujeme. EU neprodlouží smlouvu o tranzitu ruského plynu přes Ukrajinu

Evropská unie nemá zájem o prodloužení smlouvy o tranzitu ruského zemního plynu přes území Ukrajiny dál do Evropy. Ve čtvrtek to řekla komisařka EU pro energetiku Kadri Simsonová, podle níž Unie nic takového nepotřebuje. Současná smlouva vyprší na konci letošního roku. Ukrajina už v lednu popřela informace, že je připravena jednat o prodloužení smlouvy.

A je to… Hotovo, vymalováno

Jeden ukázkový vzorek ze statisíců novodobých demokratických intelektuálů s vpíchnutým vakcinačním IQ 666 v diskusi k citovanému komentáři (novinky.cz):

»Velmi dobrá zpráva! I když bude plyn až dvojnásobně drahý, hlavně že nebudeme krmit teroristy z Ruska! Sláva Ukrajině a jejím hrdinům. Velké díky EU! A hlavně pamatovat na to, že tato vláda a pan premiér Fiala nikoho padnout nenechá. Dezoláti si holt odpustí nějaký ten Bráníček, vodku a pár krabiček cigaret a společně to zvládneme!«

(Citace obvykle netučním, ale tuhle jsem ztučnit musel…, něco takto idiotského si pozornost zasluhuje oprávněně!)

Vážený pane přemoudřelý diskutére,

onen plyn, jenž zmiňujete ve svém rádoby vlasteneckém, odhodlaném a statečném diskusním příspěvku, totiž nebude dvojnásobně drahý. Ani troj, čtyř, pěti… ani desetinásobně drahý. On ten plyn nebude žádný. Nebude vůbec. Protože prostě bez ruského plynu se co do výše potřeby, resp. spotřeby, Evropa neobejde. Ani za stonásobek ruské ceny ho prostě nikde neobjednáte, protože prostě NENÍ, NEEXISTUJE takříkajíc fyzicky. Není, není, a nikdy nebude, vážený pane přechytralý, víte? Nevíte, poněvadž jste se dobrovolně nechal naočkovat inteligenční vakcínou 666. Jestliže o smrtnosti tzv. proticovidových vakcín se vedou spory, tato »666« je smrtící stoprocentně.

Obávám se, že proočkovanost obyvatelstva šest set šedesát šestkou je již bez nepodstatného mála stoprocentní. Tyhle pohřby však přece jen budou něčím výjimečné, totiž bez smutečních hostů. Nikdo za nás truchlit nebude, není důvod.

Pavel Votruba

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. V diskusích na Novinkách a Seznamu Aktuálně je to opravdu síla, jako by to sám Brázda s Josefem a dalšími zdejšími antikomunisty psali. Občas jsem si v diskusích na Novinkách četl, ale tolik blbosti se jen tak někde nevidí a všeho moc škodí. Už tam nechodím, protože vím co se tam dočtu za pitomosti oslavující Fialu a Rychetského Pětikoalici a Pavla a válečného zločince Zelenského.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy