OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Apríl nebo realita?

Vítejte v aprílové realitě. S ohledem na nedávný první duben, který provází i mnoho zaručeně »pravdivých« a nesmyslných zpráv, si také dopřejeme trochu toho tygřího humoru. Připomenu vám několik informací, které jste zavnímali v našich zaručeně pravdomluvných médiích. Žijeme v době, která je vzhůru nohama a je jen na nás, čemu budeme věřit, a zda budeme nesmysly a hloupost tolerovat…

Na první zdánlivě aprílovou informaci se podíváme do skvělých mírumilovných Spojených států. Jeden ze dvou kandidátů na prezidenta prohlásil: »Jeden kandidát je starý a mentálně nezpůsobilý. A ten druhý jsem já.« Tato zpráva by asi nebyla ničím zajímavým, pokud by tohle prohlásil Donald Trump. Velmi výstižný popis duševní kondice prezidenta Bidena se však nekonal, protože takto skutečně popsal svého soupeře ten hodný mladík s jiskrným intelektem a brilantní pamětí Biden. Tento vrcholný produkt americké demokracie, který je přiveden, postaven a spuštěn, nám opět dokázal, že je tak trochu (spíše hodně) mimo realitu. Bidenův výrok nebyl aprílovým žertíkem, ale spíše velmi nešťastným začátkem předvolební kampaně.

Ze země zla se za další zvláštní informací podíváme do Španělska, kde tamní vojáci i policisté potřebují dosáhnout určitých benefitů, a tak si úředně změní pohlaví na ženské. Cože? Ale vlastně, proč se divit ve světě, který si ve snaze zlikvidovat tradiční hodnoty vymyslí 70 pohlaví. Tohle také není aprílový vtip. Tohle je ten Západ, na který nás vyslali někteří hodní lidé po roce 1989. Jak tohle vůbec může chlap udělat? Jednoduše může, protože pod vlivem globální debilní politiky nic není, jak bylo dřív. A také proto, že tohle už není chlap, tohle už je cosi. Chcete víc peněz, stačí dorazit na úřad a vyplnit prohlášení o změně pohlaví. Náš dredař by na to určitě nechal zřídit nějakou online aplikaci, aby to naši hermafrodité měli komfortnější. Tak snad se dočkají i naši chudáčci, kteří neví, co jsou.

Španělsko je součástí NATO. USA jsou vůdčí zemí aliance, která straší a fakturuje. Vrchním velitelem ozbrojených sil USA je dementní Biden. S ohledem na výše uvedené pravdivé zprávy by mohl ten správný aprílový žertík vypadat následovně: V Kremlu se třesou strachy před psychicky nemocnými vojáky z NATO a skvělým Bidenem. Ano, tohle je skutečná aprílová sranda, která by nás měla rozesmát od ucha k uchu. Jen se polední dobou díky fialovým poskokům moc nesmějeme, protože jsme ničeni každým jejich krokem. Je jen na nás, zda si udržíme smysl pro humor, což bychom rozhodně měli.

Ti, co nás trápí, si zaslouží jen pohrdání a výsměch. Dejme jim vše s plným nasazením, a to nejen v dubnu. Smích nám ale nebude stačit, budeme muset vzdorovat zlu, které nemá smysl pro humor. Již brzy nás čekají volby do Evropské uhnije a je třeba zcela vážně plánovat a volit, abychom neztratili alespoň naději na normální život. Život, ke kterému patří i humor.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy