Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: EU chce dál válčit!

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: EU chce dál válčit!

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Úsvit konce marnosti a podpory zabíjení vystřídalo další zklamání v režii unijních proválečných šílenců. Viktor Orbán, který byl nadějí, nakonec ustoupil vydírání ze strany EU a souhlasil jako poslední odpůrce podpory zkorumpované Ukrajiny s další obrovskou pomocí této americké ovečce. Přestože to zní krásně, dopad na fungování EU bude každopádně velmi negativní a tato další hloupá a slepá pomoc přispěje k zániku této novodobé totalitní říše.

Pojďme do tvrdé reality prvním tygřím dotazem. Opravdu si někdo ještě myslí, že Ukrajina i s pomocí zbytku světa může Rusko porazit? Neptám se, zda to někdo chce, protože jsou zde i lidé, kteří stále ještě nepochopili stav věcí a dokud jim pravdu nesdělí ČT, tak budou i nadále adorovat ukrajinské válečné sláva bordelu. Naštěstí jich ale není mnoho, v čemž mě utvrzují rozhovory, které vedu s různými lidmi. Ptám se bez emocí a bez sympatií k aktérům konfliktu, tedy chladně a věcně. A odpovídám dosud nerozhodným: Ne, nelze!

Rozklad Ruska, který Západ plánoval po zavedení sankcí, se nekonal z několika důvodů. Zejména protože prezident Putin má úřad pevně ve svých rukách, což je zajímavý kontrast v porovnání se senilním prezidentem USA, který ani neví, kde je a co dělá. A naopak Rusko dokázalo jako zakládající člen BRICS převzít s tímto perspektivním společenstvím ekonomickou nadvládu nad zbytkem světa. A v roce 2024 je to právě Rusko, které předsedá BRICSu, což bude znamenat nepochybně další rozvoj nového světového lídra, kterým BRICS je a bude!

Bohužel loutky v EU stále ještě nepochopily, že karty jsou rozdány, a budou i nadále ekonomicky oslabovat občany unie a napomáhat tak k jejímu velmi pravděpodobnému rozpadu. Nevím, zda je Viktor Orbán tak dokonalý stratég, nebo ustoupil vydírání z jiných pragmatických důvodů, faktem ale zůstává, že tohle nikomu nepomůže. Dál budou umírat lidé, dál budou někteří ukrajinští uprchlíci plundrovat země, které jim to dovolí, a naše ekonomická situace se poskytnutím dalších 50 miliard eur také nezlepší. A tak Západ v podstatě likviduje sám sebe naprosto hloupým postojem, kterým nemůže nic získat.

Ptejte se těch, kteří hlasitě kritizují fialovou vládu a tím chtějí ubránit svůj politický příjem z eurokorýtek, co udělají v EU pro konec nesmyslného slovanského vraždění, které zas až tak nevadí strýčkovi Samovi? NIC neudělají a ani nemohou, protože EU je nereformovatelná a není zde pro lidi, ale proti nim! Doufejme v jasné vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách a následný pokyn, který snad vyslyší i euroloutky v Bruselu. Sundejte růžové brýle vy, kteří jste je ještě stále nesundali. EU je zlo a díky další podpoře Ukrajiny se bude dál zabíjet.

Pojďme začít opravdu reálně uvažovat, jak se jednou postavíme na vlastní nohy, abychom nemuseli škemrat o otrávenou kůrku chleba z ukrajinského obilí. Farma zvířat se musí rozpadnout, pokud máme či chceme přežít!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

2 KOMENTÁŘE

 1. Volme ty, kdo jsou skutečně proti té nesmyslné válce Západu proti Rusku, prostřednictvím nebohé Ukrajiny. Žádný „Fiala s lidskou tváří“ tady nepomůže.

 2. TO NEVYMYSLÍŠ, TO PÍŠE SÁM ŽIVOT 😎
  🇺🇦Na Ukrajině vydělávají na všem a všude.
  Chcete-li například zobrazit informace v ukrajinské aplikaci pro upozornění na varování před náletem, musíte nejprve počkat na konec reklamy, přitom tři reklam.
  Autor videa správně poznamenává, že „než dokončím sledovat reklamu, zemřu“…
  ONI URPUTNĚ SLEDUJÍ TAKTICE, NASTOLENÉ BORISEM JOHNSONEM: DO POSLEDNÍHO UKRAJINCE 😒
  @hlasiserusanda🙋🏻‍♀️

  🇺🇦Тем временем на Украине зарабатывают на всем и везде. Например, чтобы посмотреть в украинском приложении для оповещения о воздушных тревогах информацию, надо сначала дождаться окончания рекламы, а их там целых три. Автор верно подмечает, что «пока смотрел рекламу – умер».

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here