Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Jurečka? Táhni!

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Jurečka? Táhni!

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Není žádná věc, která by donutila Comedy band SPOLU zamyslet se a začít respektovat český lid. To už dnes také víme. Nicméně od bezcharakterních herců nemůžeme přece čekat ani velmi špatně sehranou přetvářku. Tragédie, která stála několik životů, není pro některé nadlidi z fialové vlády něčím, čím by se měli nechat jakkoli omezovat. Dnešní tygří středa je opět o zoufalosti, aroganci moci, hlouposti a čekání na spravedlnost…

Člen vlády, který je zároveň členem Bezpečnostní rady státu, si vesele užívá radovánek, které mu dopřává výkon ministerské funkce. Ve stejnou dobu umírají lidé. A Jurečka? Neshledává důvod se začít alespoň v tuto těžkou chvíli chovat jako člověk. Zodpovědnost a chování na úrovni, která by se dala v civilizované společnosti očekávat, je nahrazena arogancí moci. Stejnou, jakou nás trápí odporné pětidemoliční komando již víc než dva roky.

Ptám se tedy, opravdu si Jurečka a spol. mysleli, že se budou za peníze daňových poplatníků bavit dál a nikdo se o tom nedozví? Opravdu jsou to takoví idioti? Nebo je arogance moci zaslepila natolik, že je jim to už úplně jedno? Bláboly o tom, že nic nevěděli, jsou tou nejlacinější lží, jakou si lze vymyslet. V dnešní době, která je dobou informačních technologií, věděl celý národ vše okamžitě a s hrůzou sledoval vývoj na fakultě. Co je to za bezcharakterní zrůdy, které námi takto pohrdají? Jsou to vůbec ještě lidé?

Ryba smrdí od hlavy, a tou hlavou je v tomto případě šéf lhářů Fiala. Pro něj není lhaní ničím mimořádným, a tak co můžeme čekat od členů jeho kabinetu? Stejný hnus! To, že Jurečka lhal, je nezpochybnitelné, a v podstatě nás to od fialových nemůže překvapit. Fiala však promarnil poslední šanci si alespoň u malého počtu voličů udržet respekt. Mohl si zachovat naději na udržení důvěry v to, že nám vládne slušný člověk. Měl rázně vyzvat Jurečku k okamžitému odstoupení, namísto podpory, která rozhodně není na místě.

Co však čekat od Západem zaúkolovaných šašků, kterým jsou naše krásné české vlajky naprosto cizí? Stále jen to samé, naprostá arogance moci, kterou nezastavila ani obrovská tragédie. Co se ještě musí stát, aby se zvedli a odtáhli někam hodně daleko? Bude to dříve, než stihnou v České republice zničit vše, co zde zbylo? Bude to dříve než v roce 2025, na který si chystají volební podvod schválením korespondenční volby?

Co s Jurečkou? Okamžitá demise a odchod všech, kteří se s ním potřebovali bavit, zatímco jiní umírali. On na to ten chudáček nebyl sám, tak by bylo dobré zbavit se i dalších vysoce morálních zaměstnanců státu. Cokoli jiného je jen další ranou do bolavých srdcí českého národa! Takže Jurečko, táhni!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

1 KOMENTÁŘ

  1. Jurečka svoje ministerské koryto jen tak dobrovolně nepustí. Je přece jenom třeba ze státního ještě vyrazit nějaké ty stamiliony dotací pro svoje příbuzné a kamarády a pak pro sebe.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here