OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Válka světů

Jedno z nejodpornějších slov, které díky submisivní vládě neustále musíme poslouchat, je válka. Válečný konflikt je selháním lidské inteligence a také důsledkem sobecké touhy po nadvládě a blahobytu za jakoukoli cenu. Proč jsme na hranici nejhoršího válečného konfliktu, který svým důsledkem může být a pravděpodobně bude tím posledním? Křižovatka, před kterou stojíme, je o konfrontaci dvou světů. Normálního, který zastávají inteligentní lidé, a toho zvráceného, jehož cílem je vytvoření otroctví a utrpení.

Covid, migrace, válka na Ukrajině, Green Deal, desítky nových pohlaví. To jsou nejznámější zvrácenosti globálních šílenců, kteří se snaží zotročit lidstvo a zničit vše, co je normální. Za pomoci těchto nástrojů vytvářejí skutečnou farmu zvířat, ve které budou se zvířátky snadno manipulovat dle svých představ. Pokud jim to dovolíme. Normální člověk sice nechce válčit, ale je ovlivněn médii, a tak se v klidu beze vzdoru nechává pomalu, ale jistě vmanipulovávat do pro některé stále ještě neviditelné digitální ohrádky bez jakéhokoli odporu. Nový světový řád v režii válkychtivých Spojených států však nebude. Nemůže být, protože Západ je již na koci svých sil. A nebude schopen konkurovat BRICSu.

Přestože se může zdát, že nemáme možnost ovlivnit vše, co se děje, stále ještě jsme to my, kdo si určuje svoji budoucnost. Zmíněná konfrontace dvou světů nebude jen soubojem mocností, ale zejména o našich postojích. Blíží se doba, kdy se každý z nás bude muset rozhodnout, zda se nechá zničit, nebo si zvolí cestu, která je cestou života. Cestu, která nám byla dána pro to, abychom žili, a ne válčili. Každý z nás by měl být schopen si vybrat. Pokud zrůdy dosáhnou svého a rozpoutají válečné peklo, každý z nás se může svobodně rozhodnout, zda se stane jen poslušnou položkou a dalším mrtvým číslem, nebo zůstane člověkem a odmítne účastnit se jakéhokoli boje.

Být či nebýt, žít či nežít, podporovat či nepodporovat válku? Tak jednoduché to je! Jsem přesvědčen, že odmítnutí případné účasti ve válce je důkazem lidskosti a inteligence. A pokud válka nebude? Bude to skvělé, ale i tak si budeme muset vybrat, zda budeme chtít žít v tomhle zvráceném světě, ve kterém je nám vnucováno, co si máme myslet, a nařizováno, co máme dělat. A pokud nebudeme dále chtít strpět vše, čím nás trápí, budeme s tím muset něco udělat. Nemožné? Ale vůbec ne. Stačí se jen postavit k těm, kdo se nebojí hlasitě kritizovat vše špatné. K těm, kteří již léta bojují za svobodu a za budoucnost. Doufám, že většina nepromarní čas probuzení, a postaví se v této konfrontaci dvou světů na tu správnou stranu.

A Tygr? Nikdy mě nikdo nedonutí k toleranci covidismu, nikdy nebudu tolerovat nepřizpůsobivé migranty, nikdy nebudu válčit proti Rusku, nikdy nebudu podporovat zelené šílenství a pohlaví jsou jen dvě! A co vy? Souhlasíte s mým sdělením? A co takhle každý sám za sebe tohle sdělit světu? Nebo ještě lépe oběma světům a doufat, že tím pomůžete tomu svému…

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy