OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Děkujeme Rudé armádě za naše životy

K jarním událostem, které nesmíme a nebudeme ignorovat, patří oslavy konce druhé světové války. Pokládají se věnce a uctívají se padlí hrdinové. Ti hrdinové, kteří položili své životy, abychom zde my dnes mohli být. Bohužel naše vzpomínky na období, které již nechceme znovu zažít, jsou narušovány nepříliš početným projevem hlouposti v podání zvláštně vypadajících spoluobčanů, pro které je typická nesnášenlivost vůči názorům druhých.

Několik jedinců na první pohled nešťastných nespojuje jen nenávist vůči všem, co jim oponují, ale také láska. Láska k modrožlutým barvám, a to k ukrajinským či euro unijním. A je zřejmé, že tato láska je mnohem silnější než láska k našim státním barvám. Cokoli cizího je jim bližší nežli cokoli našeho. Poslušnost k modrožlutým barvám jim nedovolí uvědomit si, že květen je také měsícem lidské lásky, a proto kam mohou, tam jdou šířit nenávist nebo jen zneuctít památku, která je pro jiné nezapomenutelná.

O čem je uctění památky padlých hrdinů? Jde o připomenutí konce druhé světové války a o poděkování padlým vojákům. A to, že zde umírali vojáci Rudé armády, je nezpochybnitelným faktem! A další pravdou je, že bez Rudé armády by nacistické Německo nebylo poraženo. Jak vůbec někomu může vadit, že potomci padlých hrdinů či kdokoli jiný chce uctít jejich památku? Bez vojáků Rudé armády bychom zde dnes nebyli. A těch několik jedinců, kterým se nelíbilo položení věnců na Olšanech Nočními vlky, si neuvědomuje, že ani oni sami a dokonce ani SPOLU s tím fialovým zlem by zde nebyli, nebýt Rudé armády.

Nižší inteligence těchto našich spoluobčanů, jim nedovoluje pochopit, že za každým projevem lidskosti opravdu není podpora režimu, který ONI nenávidí. A také si asi neuvědomují, že podpora ukrajinského režimu vyvolá určité pochybnosti. Například o tom, co vlastně podporují. Zkorumpovaný režim, či schvalují adoraci banderovců? Neschopnost pochopit, že kdokoli má právo uctít padlé a vzpomenout konce druhé světové války, tak jen potvrzuje názorovou politiku vlády s dvouprocentní důvěrou, kterou tito poslední věrní současnému režimu bez úvahy vyznávají. Dostavit se na uctění památky padlých sovětských vojáků s ukrajinskou vlajkou či vlajkou Evropské uhnije, je opravdu hloupost.

DOMOVské shrnutí je následující. Děkuji Rudé armádě za naše životy! Děkuji Rudé armádě za životy našich rodičů, tygří mamince bylo pět a tatínkovi dvacet, když nás osvobodili. Ani já bych zde dnes nebyl. Nebylo by Česko ani Slovensko. MOC DĚKUJEME! A s respektem děkuji všem, kdo se v dnešní těžké době nebojí podobného veřejného projevu.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Budiž věčná čest a sláva sovětským vojákům, kteří 9. května 1945 završili v Praze osvobození Československa od německé okupace a poroby. Budiž věčná čest a sláva Sovětskému svazu a jeho Rudé armádě, která osvobodila Československo.

  2. Jsou to prostě náckové, proto nenávidí Rudou armádu, proto podporují banderovské bandy, proto se kamarádí se sudeťáky…

    Bez Rudé armády by Osa pravděpodobně dobyla celou Evropu, Afriku, Asii i Austrálii.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy