Pane premiére… A dost!

Premiéra Petra Fialu zajímá vše, jen ne zájmy občanů České republiky.

Jako nebetyčnou aroganci a cynismus považuji autogramiádu nové knihy Petra Fialy v době, kdy naše země zažívá bezprecedentní ekonomickou krizi, která postihuje každého z nás, od rostoucích cen potravin a pohonných hmot, až po nejdražší platby za elektrickou energii na světě. Jako nebetyčnou hloupost a doslova bezpečnostní riziko pro ČR pak považuji Fialův výrok z úterního rána, kde doslova říká, cituji: »Ukrajina bránící se ruské agresi by měla mít možnost poskytnutými západními zbraněmi útočit na ruské cíle i mimo své území.«

Těmito slovy Petr Fiala podpořil návrh generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga, který nedávno vyzval spojence k uvolnění restrikcí, které to zakazují.

Nechci ani domýšlet, kam by se konflikt posunul, kdyby k těmto útokům došlo. V následujících volbách do Europarlamentu máme možnost vystavit stopku arogantním, prolhaným a troufnu si říct pro naši zemi nebezpečným politikům typu právě Petra Fialy, a i když on osobně nekandiduje, v koalici SPOLU je podobných spousta.

Politiku vrátíme občanům, politikou budeme apelovat na mír, nikoliv na eskalaci konfliktu.

Petr Gawlas, místopředseda ČSSD

Související články

4 KOMENTÁŘŮ

 1. Pučistický režim v Kyjevě nijak nereprezentuje Ukrajinu.
  Jakým právem vůbec země Západu dodávají na Ukrajinu zbraně i vojáky?

 2. Fiala je, podle mne jen bezvýznamnou maskou. Osobou, která Fialu řídí by mohl být jeho PORADCE(?) TOMÁŠ POJAR. Otec Tomáše Pojara byl ředitelem Vzdělávacího a kulturního centra Židovského muzea a vyslancem ČSSR a později ČR v Izraeli .
  ——
  Tomáš Pojar je PORADCEM Fialy pro národní bezpečnost a od r. 2022 jeho vyjednávačem pro evropské záležitosti .2014-22 2014-2014 – 2022 prorektorem Cevro Institutu.
  –Kritizoval T.Petříčka, Zaorálka Schwarcenberga za prohlášení z . z (5/2020) ve kterém odsoudili budování židovských osad které Izrael od roku 1967 vybudoval na okupovaném Západním břehu
  Jordánu
  –1905-2005 byl v organizaci Člověk v tísni, později byl ředitelem této organizace – do r.2005
  –2010-2022 vyslancem ČR v Izraeli
  ———————————————————
  Během upalování a ubíjení ukrajinských policistů vařili někteří příslušníci organizaace Člověk v tísni těm kdo prováděli Majdan.
  Předávali jim peníze a po Majdanu zajistili dopravu některých Majdančíků do Prahy.
  ———————————————————-
  Tomáš Pojar absolvoval školu v Izraeli. Vystudoval politologii na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Byl na nějaké škole v
  USA.

 3. ❗️Petr Pavel udělil svému bývalému šéfovi české vysoké státní vyznamenání. Český prezident totiž vyznamenal končícího generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga Řádem Tomáše Garrigua Masaryka III. třídy.

  🗣Pavel prohlásil, že udělil Stoltenbergovi toto vyznamenání za zásluhy o rozvoj demokracie. „Země vnímají NATO jako společenství, které svým členům přináší mír, bezpečí, spolupráci a demokracii. A právě za podíl na upevňování demokracie v naší zemi vás s hrdostí oceňuji,“ uvedl.

  🤷🏻‍♂️Připomeňme, že Jens Stoltenberg působí v čele Severoatlantické aliance od roku 2014. Petr Pavel ve své řadě vykonával funkci předsedy vojenského výboru NATO v letech 2015 až 2018, což znamená, že byl podřízeným tehdejšího generálního tajemníka NATO.

  Sledujte @neCT24  | 42TČen

  • Petr Pavel degradoval české státní vyznamenání na úroveň pouťové cetky tím, že ho udělil svému šéfovi z NATO, který mu dodnes uděluje rozkazy a Pavel je plní na úkor českého národa a za jeho peníze.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy