Péťa + 3 dostali instrukce. Teď se začnou dít věci…

Do centrály CIA s sebou dotáhl všechny tři šéfy českých rozvědek, aby mainstream z toho měl posvícení a o dost nadpoloviční většina psychiky churavého českého obyvatelstva nadšeně volala »Brávo, brávo, brávo«. Jako že tohle je teprve ta echt pocta, jíž se České republice dostalo.

Miloš Kopecký kdysi řekl, že »Humor je nejdůstojnější projev smutku.« Tak se směju. Nekontrolovaně, poněvadž nekontrolovaně jsem smutný. I ten nejjednodušší kapsář obvykle za úplnou pitomost skončí ve vězení, zatímco zrádci české země nejenže volně chodí po ulicích, oni dokonce tuto zemi řídí. A dokormidlovali ji až do sídla CIA. Fiala jim tam dokormidloval. Ty, kteří ze zákona a z ústavy mají dbát na bezpečnost a suverenitu České republiky – Michala Koudelku, šéfa Bezpečnostní informační služby (BIS – kontrarozvědka), Vladimíra Posoldu, ředitele Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI – zahraniční rozvědka) a Jana Berouna, ředitele Vojenského zpravodajství (vojenská rozvědka). Stalo se takto poprvé v historii, jedná se o naprosto nevídaný krok, neslučitelný s jakoukoli obhajobou, s jakýmkoli pardon, volající po výjimečném trestu.

Aeronet.news komentuje: »Americký systém globální moci Pax Americana je v ohrožení a Petr Fiala a jeho rozvědčíci budou mít za úkol rozehrát před Evropskými volbami v EU velkou protiruskou hru, která se má stát casus belli kartou pro obvinění Ruska z ovlivnění evropských voleb, které dopadnou pro politické strany evropského establishmentu katastrofálně. A dopředu je jasné, že půjde o katastrofu hromadného politického ničení.«

První konkrétní krok na sebe nechal čekat jen pár hodin. Fiala zamířil z Washingtonu na jednání do Bruselu a hned se začaly dít věci. Informuje ČTK: »Premiéři Česka a Belgie Petr Fiala a Alexander de Croo zaslali v úterý (16. 4. 2024) hlavám institucí Evropské unie a lídrům členských zemí dopis s výsledky vyšetřování ruského vměšování do voleb. Oznámila to předsedkyně Evropského parlamentu (EP) Roberta Metsolaová. V dopise informují o závěrech vyšetřování ruských pokusů vměšovat se do chodu EP a do voleb, řekla Metsolaová ve středu před začátkem mimořádného summitu EU v Bruselu. Belgický premiér De Croo dopis sdílel na síti X. Mimo jiné se v něm píše, že pokusy o vměšování ‚zahrnovaly předání hotovosti, především v České republice‘.«

Jakkoli jsem v době nedávné kompletně peskoval zejména mimoparlamentní opozici, že kandiduje do Evropského parlamentu, anžto EP = novodobá NSDAP, teď jí vzkazuji následující: Když už jste se rozhodli do tohoto zločinného spolku kandidovat, aspoň ten předvolební boj odehrajte čestně a odvážně a nachystejte si kvalitní argumentaci, abyste je mohli natvrdo spláchnout, poněvadž Fialové po vás půjdou jako slepice po flusech.

Všeobecně se totiž očekává obdobný výsledek jako v parlamentních a prezidentských volbách na Slovensku a toho se Pax Americana s Fialou v čele děsí jako Černochová pozitivního těhotenského testu. Čili strašně, strašně moc.

Vy, všichni opoziční kandidáti do EP, čekejte šílené věci. Budete viněni z toho, že vás platí Rusové, budou vás škaredě vláčet sdělovacími prostředky, dehonestovat, urážet, ponižovat a vytahovat kdejakou nejšpinavější špínu – prostě a jednoduše – ONI, ti Fialové, se nezastaví před ničím, protože ne vám, ale jim jde o kejhák. Když to nezvládnou, CIA je hodí přes palubu. A že CIA s rozkoší sobě vlastní přes palubu házet umí, to snad nemusím zdůrazňovat. Ačkoli s vašimi kandidaturami do bruselsko-štrasburské NSDAP nesouhlasím, přesto vám držím palce.

Jan Čech

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

 1. 🤔🇨🇿 Bloger Vidlák se ve svém příspěvku na sociální síti X zamyslel nad tím, proč Jan Beroun skončil v čele Vojenského zpravodajství těsně po návštěvě sídla CIA.

  Konstatuje, že na sociálních sítích se již šíří různé spekulace, a on se rozhodl, že je trochu přiživí.

  Ve svém příspěvku poukazuje na to, že na rozdíl od Koudelky ho Zeman povýšil hned třikrát. Kromě toho se výroční zprávy Vojenského zpravodajství diametrálně lišily od čučkaře z BIS Koudelky, byly totiž mnohem profesionálnější. Podle Vidláka měl navíc Beroun vždy blíže k Zemanovi a ČSSD než k ODS. Beroun možná ctil prozápadní orientaci ČR, ale nejásá nad ní jako Černochová nebo Fiala. Vzniká proto u něj otázka, zda se v Langley Beroun dozvěděl něco, u čeho nechce být.

  „Jsem daleko od pravdy, když to na mě dělá dojem, že se Beroun během jednání v Langley dozvěděl něco, u čeho prostě nechce být? Je takovým „posledním mohykánem starých časů Miloše Zemana a Andreje Babiše,“ mluvil vždycky rozumně, vydával sice strohé, ale nikoliv fantasmagorické zprávy… Vojenské zpravodajství bylo tak nějak tajné a nelezlo tak okatě do politiky jako Koudelka, který se podílel na pokusu o diskreditaci Petra Bystroně z AfD. A to ani nemluvím, že se před časem BISka postarala aférou Vrbětice o silný tlak na Babiše a Zemana,“ píše Vidlák.

  V závěru svého příspěvku konstatuje, že odpor vůči pětikoalici sílí, střílí se již ze všech směrů. Vláda je s důvěrou v průseru a strach z eurovoleb roste.

  Sledujte @neCT24  | 42TČen

 2. ⚡️⚡️⚡️Těsně po návštěvě sídla CIA končí ředitel Vojenského zpravodajství generál Jan Beroun. Ještě tento týden v rámci Fialovy návštěvy USA jednal v Langley se šéfem americké rozvědky Williamem J. Burnsem.

  Sledujte @neCT24  | 42TČen

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy