Přepište dějiny…

…ne, Česká republika nevyhrála a jen tak brzy nevyhraje zimní olympijské hry v ledním hokeji. Mám na mysli můj slogan, který jsem právě vymyslel v reakci na počínající marketingovou kampaň proti Rudé armádě. Tuším, že v nadcházejících dvou týdnech to bude festovní masakr. Máte-li ještě rozum, jste-li ještě soudní, kupujte papírové kapesníky, co unesete, poněvadž historii potečou slzy proudem…

Čili ten můj fungl nový slogan… »Přepište dějiny, Českou republiku osvobodil 15. března 1939 německý wehrmacht. Rudá armáda v květnu 1945 proti vůli občanů zabránila vyhlazení českého národa a totální germanizaci těch, kteří by zbyli.«

Že jsem se pomátl na rozumu? Nemám ten pocit. Když jsem si dnes na medium.seznam.cz přečetl titulek, že… »Maršál Koněv nebyl hrdina, ale donašeč a válečný zločinec«, po dlouhé době mně zatrnulo natolik, že bych sáhnul do trezoru po zbrani, kdybych nějaký trezor a zbraň měl. Obojí nemaje, což považuji za štěstí…, rozprostřel jsem prsty na klávesnici a z toho vzteku se aspoň vypisuji.

Z onoho komentáře s výše uvedeným titulkem citovat nebudu, autor zůstal obsahu titulku věrný od začátku do konce. Vlastní myšlenky jsou v tento moment cennější, než tyhle zvratky. A ty vlastní myšlenky vám sdělují, že tahle rakovina historie metastázuje do celé společnosti – metastáze nekompromisně zasáhly školství, média, literaturu, umění (viz např. Netrebko), politické instituce všeho druhu a bohužel, byť logicky, především veřejné mínění (o tento zásah jde v první řadě), které se dobrovolně nechává infikovat čímkoli krom zdravého rozumu – třeba tzv. proticovidovými vakcínami. Jedem stejně jedovatým jako citovaný titulek o válečném zločinci Koněvovi.

Nehodlám se v tom dál pitvat, nicméně dvě stručné poznámky na závěr: 1) Připravme se před blížící se vzpomínkou na záchranu obyvatelstva Protektorátu Čechy a Morava Rudou armádou před zednářsko-sionisticko-nacisticko-rothschildovskou genocidou na masivní přepisování historických faktů dosud nebývalého rozsahu…, a 2) Přál bych autorům podobných poblitin, aby se aspoň jednou tváří v tvář setkali s vězni koncentračních táborů, osvobozených Rudou armádou под командованием маршала Конева (např. Osvětim) a z očí do očí jim přečetli ten titulek. Vážení, držku od ucha k uchu byste měli v mžiku natrženou… Taková je pravda. Ta dnešní, ta historická. Neměnná.

Jan Čech

Související články

4 KOMENTÁŘŮ

 1. Zdravím všechny přátele a kamarády,
  níže přeposílám Pozvánka na tradiční pietní akt k uctění památky hrdinů, vítězné Rudé armády, padlých při osvobozování ČSR od fašismu.
  Tento pietní akt se koná 8.5.2024 na čestném pohřebišti Olšanských hřbitovů a je organizován veterány PS a SNB. Pozor, začátek je posunut z původních 10,00 (9,30) na 11,00 (10,30) hod. ! Sraz účastníků v 10:30 v ul. Želivského u OMV
  Prosím, rozešlete pozvánku svým přátelům a známým, aby se dostala i k těm, kteří byli informováni, že se letos pietní akt nebude konat.
  Mějte se fajn, a děkuji, Petr Šesták

 2. Náckové to prostě takhle vidí. Chyba je na naší straně, že jsme jim před 35 lety předali moc.

  Mimochodem, Karel Urbánek je prý stále členem komunistické strany? Snad mu režim alespoň sebere důchod.

 3. Nacisti v ČR v Praze 6 zničili pomník maršála Koněva, sovětského hrdiny, jehož armády osvobodily německý koncentrační tábor Osvětim.
  Hlavním viníkem nacistického odstranění pomníku Koněva v Praze je poslanec za TOP-09 Ondřej Kolář, jehož otec Petr Kolář je poradcem prezidenta ČR Petra Pavla.

  • 27. ledna uplynulo 79 let od osvobození německého koncentračního tábora Osvětim. Německý vyhlazovací tábor osvobodila vojska sovětského hrdiny maršála Koněva. V tomto táboře zřízeném německým kapitalismem byly zavražděny miliony nevinných lidí, kterým se chodí poklonit miliony lidí z celého světa.
   Byl jsem zvědav, jestli hrdinství sovětského hrdiny maršála Koněva bude vzpomenuto a oslavováno politiky v rozbitém Československu a ve sdělovacích prostředcích a jestli bude odsuzován německý kapitalismus, který způsobil vraždění v Osvětimi. Čekal jsem marně. Maršál Koněv byl ponechán bez povšimnutí a hrdinství jeho vojáků.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy