Prezidentské volby, rok poté? Máte, co jste chtěli!

Dnešní tygří středu začněme dobrou a trochu ironickou zprávou. Už jen pouhé 4 roky bude na hradě agent Pavel. Záměrně se vyhýbám a budu vyhýbat slovu prezident, protože tento americký nástroj není a nikdy nebude naším prezidentem. Ano, byl sice většinou zvolen, ale za ten rok stihl víc než přesvědčivě dokázat, že naše krásná česká země je mu cizí a Nový světový řád, o kterém mluvil v zahraničních médiích, je jeho cílem. Doufám, že více lidí pochopilo, a doufám, že mnoho lidí lituje své volby…

Chápu, že pro některé voliče byla představa Babiše na hradě děsivá a věřím, že to byl ten hlavní a zásadní důvod, proč zvolili řízeného západního agenta. A protože jsme inteligentní národ, tak chci věřit, že realita agenta plnícího rozkazy, které mu byly dány, je nepřehlédnutelná pro většinu z nás. Ti, kteří se dokázali povznést nad představou Babiše v roli českého prezidenta, velmi dobře vnímali, co nám agent Pavel v předvolebních debatách říkal. V podstatě nic dobrého, jen potvrzení globalistické agendy.

Pozorní posluchači tenkrát neviděli jen vojáka v uniformě, ale loutku, která říkala ano povinnému očkování, ano zvýšeným úrokovým sazbám, ano podpoře Ukrajiny, ano zbrojení, ano Istanbulské úmluvě, ano desítkám pohlaví, ano homosexuálním svazkům. Prostě dle pokynů souhlasil s celou tou odpornou západní globalistkou agendou, která je proti základním lidským hodnotám. Někteří to přes svoji nenávist vůči Babišovi nechtěli, či nebyli schopni vidět. Musely tedy dorazit činy, které, jak doufám, pomohly některým sundat růžovo zelené brýle.

A pro případ, že to stále ještě někteří pomaleji uvažující nepochopili, tak si to stručně shrneme. Po zvolení český (ne)prezident vyzývá Německo k vůdčí roli v Evropě, hrubě uráží při vzpomínce na oběti fašismu jejich pozůstalé, podlézavě otevírá otázku zrušení Benešových dekretů, ovlivňuje svými názory možné Ficovi voliče, vadí mu právo veta, podepisuje ožebračení důchodců, je pro zavedení eura. A teď mi někdo prosím vysvětlete, co z uvedených mouder je dobré pro českého občana? Pokud si takhle někdo představoval výkon hlavy státu a je spokojen, asi jde o cizince, který není zrovna milovníkem české země.

K úvaze nyní zůstává, zda můžeme být rádi za informaci, že agent Pavel již nebude kandidovat do dalšího období. Rozhodně ano, protože jsem přesvědčen, že nám již dokázal, že nehájí a nebude hájit naše zájmy. A tak nějak si myslím, že ani tohle není z jeho hlavy, prostě se kdosi zamyslel a usoudil, že svoji protičeskou roli bere až příliš vážně, a nyní bude probíhat výběr jiné loutky. Je a bude jen na nás, abychom všichni v nadcházejícím střetu dvou světů přiložili ruku k dílu, a učinili maximum pro změnu k lepšímu.

Máme, co jsme chtěli? Ne, národ minulý rok ještě nebyl na kolenou a zvolil špatně. Život je o míru, ne o válečném štvaní. A bude mnohem šťastnější bez západních loutek, kterých zde bohužel máme aktuálně víc než dost. Budu doufat v poučení se z chyb, kterých se agentovi voliči dopustili, a v záchranu České republiky.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy