Šašo, Šašo, co zase blbneš?

Taky jste si všimli, jaké skvosty často padají ze všech těch královen krásy? V téhle naruby obrácené době se nám tu ustálilo jedno nepsané pravidlo. Jsi-li krásná na těle, jsi vlastně taková duše s povoleným ventilkem – uchází z tebe úplně všechno a naráz a je to nezastavitelný, protože povolený – tak i tak. A nenajde se nikdo, anžto se najít nechce, kdo by ten ventilek zase utáhl, aby nás ušetřil.

Všichni se tím kochají, tedy spíš se kochají těmi umělými šestkami, a rádoby pozorně naslouchají a hojně ty bláboly citují a všemu tomu ucházejícímu vzduchu (ničím víc to není) nadšeně tleskají. Ovšem furt s tím prioritním pohledem na ty přifouklé šestky. Ty jsou v hlavní roli, chvála oněch žvástů ty chlípné pohledy jen přikrývá. Navíc to působí vznešeně, intelektuálně. Prostě demokraticky. Západně. Americky.

HELAN je šampon na mastné vlasy, u doktora Maxe stojí 200 ml 429 Kč, což, aspoň myslím, lze z platu europoslance pořídit… Doporučuji vřele.

»Hezcí« mužové jsou na tom obdobně. Jeden z takových echt fešáků také prohovořil… Taky je povolený (tenhle ten celý život), taky ho hojně citují, navíc zrovna missák Šašo je zase v kurzu, poněvadž fakticky patří k nejhezčím – cituji z echo24.cz: »Další vládní zástupce Alexandr Vondra v Partii uvedl, že ‚pan Jandejsek je známá firma, agrobaron a figurka Andreje Babiše‘. Do studia přinesl kopii údajného dopisu v ruštině, který měl Jandejsek adresovat ruské ambasádě v Praze po napadení Ukrajiny Ruskem. ‚Je to proruský kolaborant,‘ řekl Vondra doslova. O původu xeroxové kopie dopisu řekl, že jej dostal ‚od zemědělců‘. Co přesně v dopise stojí, však neví, neboť neumí rusky. Ještě v průběhu debaty se Zdeněk Jandejsek ve vyjádření pro CNN Prima News proti existenci dopisu ohradil, že není pravý.«

On sice NEVÍ…, rusky neznaje, ale nejen že soudí, on už přímo odsuzuje. Missák jeden… »Krása« i ta převrácená (v našem případě z lítosti) je potvora, umožňuje lidem beztrestně blábolit. Škoda přeškoda, že tenhle pán nemá věk pro účast v mužské soutěži krásy. Žvanit zvládá mistrovsky a vizážisté umí zázraky… Ono už i pár kapek Helanu by spravilo zázraky…

Marie Krejčíková

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Když už někdo v ČR protestuje proti pravicové vládě, hlavně se snaží, aby to „nebolelo“. V době privatizačního puče ti druzí takové ohledy neměli. Během té tzv. „generální stávky“ se pokusili, jak jsem slyšel, shodit elektrickou síť v republice. Nepodařilo se jim to, také i díky tomu, že neměli tak velkou podporu, jak tvrdili. To po letech přiznal sám Petr Miller. Stejně tak v Polsku tzv. Solidarita prostávkovala 10 let, v cizím zájmu a ke škodě Polska.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy