Stanou Fiala, Černochová a spol. před Mezinárodním trestním soudem?

Izraelské stíhačky vybombardovaly v Rafáhu uprchlický tábor ustanovený OSN pro ochranu vysídlených civilistů! Ve stanech zahynulo přes 40 uprchlíků! Exploze bomby dokonce utrhla malému dítěti hlavu! Roztavená těla Palestinců potvrzují, že piloti F-16 svrhli na Palestince protibunkrové řízené bomby! Rozsudek Mezinárodního soudního dvora OSN (ICJ) na zastavení operací IDF v Rafáhu je teď cár papíru!

Aeronet.news dodává: »V podstatě je to tak, že Fialova vláda dodává zbraně, munici a drony ukrajinským teroristům na Ukrajině, a rovněž dodává balistické pláty do vojenských neprůstřelných vest izraelské armádě, která právě teď vyhlazuje Palestince. Právě proto je Petr Fiala, Jana Černochová a několik dalších členů české vlády nejen obviněno ruskými orgány ze státní podpory terorismu, ale začíná se o ně už zajímat i Mezinárodní trestní soud v Haagu, jak jsme byli nedávno informováni do redakce v souvislosti s dodávkami české výstroje izraelské armádě před zahájením invaze do Gazy. A Fialova neochota odsoudit izraelský terorismus a vyhlazování Palestinců jenom potvrzuje, že Fialova vláda je plně podřízena sionistickým procesům Netanyahuovy válečné mašiny.«

Že Fialova vláda tento teroristický čin proti bezbrannému civilnímu obyvatelstvu na rozdíl od mnoha oficiálních představitelů jiných zemí (Německo, Španělsko, Turecko, Irsko, Norsko, Itálie, USA, Kanada, Katar, Egypt a dokonce i šéf zahraniční politiky Evropské unie Josep Borrell) neodsoudila, tomu se není co divit. Uvidíme, kam až mezinárodní společenství nechá tuto zločinnou a zločineckou vládu, neštítící se mést pod koberec i ty nejodpornější zločiny, včetně těch teroristických a genocidních, dojít. Přeji si a přeji o to více mé rodné zemi, aby jejich běsnění vystavil právě Haag definitivní STOP.

Radnice Praha 12

Jan Čech

Související články

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy