To je vražda, napsal (jsem)…

V nouzi nejvyšší po deseti měsících váhání (tak dlouho onen dokument čekal na jeho podpis) parafoval ukrajinský prezident zákon snižující věkovou hranici pro mobilizaci do války s Ruskem z 27 na 25 let.

Neumím odhadnout, kolik mladých Ukrajinců do 25 let ještě pobývá doma (mám pocit, že právě tyhle frajery vidím kolem sebe nejhojněji) – nicméně zoufalí lidé konají zoufalé skutky, zoufalí narkomané páchají zločin. Všichni, a Američané zejména (krom Vlády ČR), ho odepsali, poněvadž ze všech slibovaných ofenzív a protiofenzív nebylo nic a on se nyní v totálně beznadějné situaci, kdy mu jde doslova o kejhák, rozhodl, že Ukrajince prostě vyhladí. To je genocida, to je holocaust.

Český mainstream slaví jak »na prvního mája«, třeba novinky.cz píší: »Snížením věkové hranice se podle médií vytvoří poměrně velká skupina mladých lidí ve věku pětadvaceti a šestadvaceti let, které nyní bude možné povolat do armády…,« a server RBK-Ukrajina dodává, že… »Už od 3. dubna bude možné rozdávat povolávací rozkazy.«

Vzhledem k tomu, že personálně zdecimovaná UK armáda potřebuje vojáky okamžitě (proto Zelenský ten zákon podepsal) a vzhledem k již zmíněné informaci, že na jistou smrt budou deportováni teď hned, logicky z toho plyne, že na frontu odfrčí bez jakéhokoli výcviku, jenž v té aspoň základní podobě trvá minimálně šest až dvanáct měsíců – podle specializace. Odlifrují je coby kusy. Jatečný dobytek. Lidský život má pro Zelenského cenu jedné, možná dvou dávek kokainu…, na víc ho nešacuje.

Když jsem na Novinkách četl k této zprávě diskusní příspěvky, rychle jsem přestal věřit tomu, co si ještě pamatuji ze školního přírodopisu, že hyeny žijí jen v Africe a Asii. Pozoruhodné ovšem je, že žádná z nich, z těch hyen, krom genocidní nenávisti k Rusku a Rusům a neskrývané, nefalšované radosti, že statečný pan prezident Zelenský bude mít už konečně zase koho poslat na frontu, ani náznak, že ony hyeny by se připojily. Typické čecháčkovství.

Jen nelidská bezcitná zrůda může vyslat na frontu nevycvičené vojáky – notabene proti ruské armádě. To není jen zločin. To je vražda, napsal (jsem)…

Pavel Votruba

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Ukrajinská armáda nikdy nebude a nebyla schopna ofenzívy a teď už není ani schopna defenzívy.

    Diskuse na Novinkách pod články o Rusku jsou jen hromady českého hnoje. Je to indikátor toho, abychom měli stále informaci, že idiotismus a hloupost v ČR nevymřely a jsou stále živé. Jsou to potenciální voliči Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy