Home Názory Už bude jen dobře. Fiala zastropoval sníh

Už bude jen dobře. Fiala zastropoval sníh

Lidová tvořivost je odpradávna kořením života. Že má své místo i v dnešních těžce ponurých časech, to působí jako balzám na moji trápící se slovanskou duši. U nás ku zděšení mainstreamových médií v počátku prosince nasněžilo. Div nenastal konec světa. Kalamita vedle kalamity.

Konec konců, jistě jste si té mediální hysterie všimli. Naštěstí, zdůrazňuji… naštěstí… v tom nejsme sami, ale SPOLU. Zpodšpilberský profesor politologie totiž hned po návratu z dubajské klimatické konference, kde přednesl zcela a naprosto zásadní slova o životně nutné potřebě jaderné energie (akorát nezmínil, že takové množství potřebného jaderného paliva může světu dodat jen Великая Русь), začal okamžitě úřadovat v duchu předvolebních slibů = ve prospěch občanů České republiky. Zrodilo se další velkolepé rozhodnutí, znovu jsme vzorem ostatním členským státům Soros-Rothschild Unie (SRU) a já jsem znovu hrdý na svého předsedu vlády. Ano, na svého světového lídra! Jak jsem už naznačil, lidová tvořivost si poradí s každým trablem… I s blbem.

Martin Kalous

2 KOMENTÁŘE

  1. Nebýt privatizačního puče, mohli jsme už dávno vyrábět většinu elektřiny v jaderných elektrárnách, podobně jako Francie. Místo toho masivně pálíme uhlí.
    A teď v zimě se nad každým městem, vesnicí, vznášejí čmoudíky jak někdy v 70. letech.

  2. Jasný signál vyslali Nigérijci, když vypráskali Fialu a odmítli s ním v Africe jednat. To byl nejlepší signál za poslední dobu, který Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel v zahraničí dostali.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here