V Norimberku na shledanou…

Dobrý den. Nebojte, nebudu dlouho zdržovat. Jen co argumentačně odhalím další ukrajinskou lež, hned zase půjdu.

Tahle doba má i navzdory své sračkovitosti jednu obrovskou přednost, a sice zejména pro nás, novináře – s neopařeným rozumem. Že totiž mnohdy, resp. stále častěji, ani nemusíme nic moc tvořit autorského, stačí mít oči na stopkách a dávat si dohromady to mé oblíbené, že 1+1=2. Pojďme na to. Jde o výbuch na Kerčském mostu.

22. října 2022

»Prezident Zelenskyj tvrdí, že si Kyjev útok na Krymský most neobjednal,« píše 22. 10. 2022 web ČT24 a pokračuje v obhajobě kyjevského nacistického režimu: »Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj popřel účast Kyjeva na výbuchu, který vážně poškodil Krymský most (označovaný také Kerčský), spojující Rusko s anektovaným ukrajinským Krymským poloostrovem. V televizním rozhovoru naznačil, že v pozadí výbuchu mohla být rivalita mezi ruskou armádou a tajnými službami. Moskva připsala explozi ukrajinské rozvědce. …‘My jsme si to (výbuch na mostu) určitě neobjednali, alespoň pokud vím,‘ řekl šéf státu kanadské televizi CTV podle serveru RBK-Ukrajina. Připomněl konflikt mezi ruskými vojáky a tajnými službami a dodal, že za výbuchem mohla stát některá ze stran tohoto sporu. ‚Je tam hodně mocenských vertikál. Je to rozsáhlý systém. V Sovětském svazu byla (tajná policie) KGB. V současnosti sestává z několika větví, které neustále řeší, kdo je hlavní,‘ dodal Zelenskyj.

Mychajlo Podoljak z ukrajinské prezidentské kanceláře již v den výbuchu tvrdil v rozhovoru s listem Ukrajinska pravda, že mohlo jít o dílo samých Rusů, a konkrétně mohlo jít o výsledek mocenského konfliktu, ve kterém na jedné straně stojí FSB spolu s Wagnerovou (v přepisu z ruštiny Vagnerovou) žoldnéřskou skupinou a na straně druhé ruské ministerstvo obrany spolu s generálním štábem. Argumentoval, že kamion, který na mostě vybuchl, přijel z Ruska, a proto by se odpovědi měly hledat v Rusku, kde se konflikt mezi silovými složkami vymkl kontrole Kremlu. Výbuch mostu podle Podoljaka působí jako fiasko FSB a alibi ruské armádě za porážky na Ukrajině, když FSB nedokázala ohlídat ruský týl.« Tolik neomylné a striktně nestranné veřejnoprávní médium.

9. července 2023

Neuplynulo ani tři čtvrtě roku a novinky.cz 9. 7. 2023 sdělují: »Ukrajina se poprvé přihlásila k útoku na Kerčský most. Odpovědnost Kyjeva za tento incident přiznala náměstkyně ukrajinského ministerstva obrany Hanna Maljarová, když na svém účtu na sociální síti Telegram bilancovala 500 dní od začátku ruské agrese proti její zemi.«

Tak to bude jednou se vším. S útoky na civilní cíle a nemocnice, s vražděním a zabíjením civilistů včetně dětí a starých lidí, s únosy dětí, masovými hroby, užíváním zakázané munice atd., atd.

Pravdou je, že na vládní a občanský krvavý protiruský fanatismus je každý argument krátký a že vše bestiální, co Ukrajinec proti Rusovi činí, dobře činí a pořád málo, nicméně ono totiž stále platí, protože platilo vždycky, že na každou svini se vaří voda…

Zednářští nacisté v Německu si zpočátku taky mysleli, že jsou nedotknutelní, neb nad nimi ochrannou ruku drží Rothschildové. A jak ve finále dopadli? V Norimberku pro ty, kteří hráli na jevišti ty nejviditelnější role, nehnul pan baron ani prstem (že si ty méně viditelné stáhli Američané do svých sužeb, to už je jiná kapitola – my se teď bavím o těch, kteří byli vidět).

Že Zelenského, Fialu, Pavla a spol. čeká stejný osud, o tom já osobně ani v nejmenším nepochybuji. V nějakém novodobém Norimberku se dříve či později všichni potkají – na lavici obžalovaných, protože za tato zvěrstva bude třeba před veřejností někoho učinit zodpovědným. A věřte mi, že Rothschildové sami sebe na tu lavici obžalovaných neposadí, byť na ni již po staletí mají přednostní a nezpochybnitelný nárok.

Jan Čech

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy