Věřím, že podpora voličů poroste

Je sečteno, je dobojováno. Do Evropského parlamentu se probojovalo 7 subjektů, naše PRO – oficiální zůstalo první pod čarou se ziskem 2,15% a 63 959 hlasy při 36% voličské účasti. Velké poděkování všem našim voličům, zvláště za situace našeho blokování mainstreamovými médii i výzkumnými agenturami.

Náš volební výsledek je lepší než výsledek Sociální demokracie, Svobodných či Zelených, kteří měli přízeň médií, agentur a dostali narozdíl od nás prostor v klíčových televizních diskusích. Vaše podpora je pro nás obrovský závazek, který v příštích týdnech a měsících naplníme přípravou na nejdůležitější volební klání – volby do Poslanecké sněmovny v roce 2025.

Věřím pevně, že Vaše podpora pro nás poroste a že ve sněmovních volbách budeme pro Vás výraznou alternativou vůči některým dnes úspěšným ryze marketinkovým projektům. Začneme hned zítra, oslovíme všechny národně konzervativní subjekty a budeme usilovat o spolupráci do příštích voleb, protože Česká republika si zaslouží na národní úrovni výraznou změnu.

Zvoleným europoslancům jako občan i jako politický soupeř blahopřeji, budu důsledně sledovat, jak zastupují nás všechny a národní zájmy České republiky. Dámy a pánové, díky Vaší podpoře jsme teď nejsilnější mimoparlamentní stranou a JEDEME DÁL.

Michal Hašek

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Agentura STEM přisuzovala Rajchlovu PRO 1,8 procenta a získalo 2,15 procenta. Škoda promarněných šedesáti čtyř tisíc hlasů díky chybné taktice vůdců.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy