Více odvahy, nebo rozumu a reality?

Nepochybně nejsilnější parketou příštího prezidenta ČR Petra Pavla bude další zatahování země do ukrajinského válečného konfliktu mezi RF a NATO, viz jeho výroky poskytnuté těsně po zvolení světovým médiím.

Zatímco pro francouzskou agenturu AFP řekl, že spojenci by měli při podpoře Ukrajiny projevit více odvahy, a navrhuje proto, aby Západ Kyjevu poslal veškeré dostupné zbraně kromě jaderného arzenálu, v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Deutsche Welle náš prezidentský generál sdělil, že země Severoatlantické aliance by měly vážně uvažovat o vyslání stíhaček na Ukrajinu.

Co na tom, že zástupci Pentagonu zákonodárcům Výboru pro ozbrojené služby americké Sněmovny reprezentantů sdělili, že získat zpátky Krym se Ukrajině brzy nepodaří, Petr Pavel nic jiného než porážku ruských vojsk nepřipustí!

Velmi brzy vzaly za své sliby Petra Pavla, že bude usilovat o spojování národa a nikoli jej rozdělovat, jak to dělal (podle něj) končící prezident Miloš Zeman. Dalším zatahováním ČR a jeho občanů do války na Ukrajině (a jiných konfliktů pod hlavičkou NATO) svůj příslib splní jen stěží.

Co tak nechat se inspirovat vystoupením europoslance Miroslava Radačovského, který 2. února 2023 v Bruselu říká: »V súvislosti so summitom EÚ – Ukrajina mám jednu pragmatickú otázku: Všetci sme presvedčení, že spolu s USA porazíme Rusko. A máme aj alternatívu B? A čo keď to Rusko neporazíme? Zatiaľ sa to nikomu v histórií nepodarilo. Ako Slovák a Slovan sa chcem opýtať naších západoeurópskych priateľov: Vaši otcovia a starí otcovia v boji proti Rusku počas 2. svetovej vojny zavraždili okolo 20 miliónov Slovanov, Rusov, Bielorusov, Ukrajincov, Srbov a jako bonus ešte 6 miliónov nevinných Židov. Koľko predpokladáte, že bude zabitých Ukrajincov a Rusov, kým sa táto vojna skonči? Ale vám je to asi jedno, vy to jednoducho máte v génoch. Zastavte to šialenstvo, lebo sa nakoniec tou Slovanskou krvou udusíte. Rokujme o zastavení bojov. Rokujme o mieri. A výhovory – to Hitler, to Putin, to Napoleon neplatia. Keď to neurobíme,vystrieľame sa tu všetci ako zajace.«

Vzhledem k překročení času na vystoupení zde nemohlo ještě zaznít »Američanom sa nepodarilo poraziť Vietnamcov, Afgancov, Kórejcov, zničiť Kubu, a v Sýrii a Líbyi narobili len zbytočný zmätok. Prečo si myslíte, že porazia Rusov?«

Od generála Petra Pavla, kterého podle amerických not dlouhodobě »řídí« bývalý diplomat Petr Kolář, se těžko podobných slov dočkáme. Vždyť by to bylo zpochybnění naší zahraniční politiky prosazování linie a světových mocenských zájmů NATO. Přitom vystoupení z tohoto zločineckého paktu je prvním předpokladem pro obnovení suverenity naší České republiky!

Miroslav Kavij

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

 1. Poglavnik Pavelić nejspíš dostal rozkazy z Washingtonu, aby jednal právě takto. Vždyť americký režim investoval do kyjevské diktatury a rozšíření vlastní sféry vlivu obrovské peníze. Bude nepříjemné o ně přijít.

 2. Pikantní je když soudruh Kavij kritizuje pana Pavla z pozice vojáka ve výslužbě, který stejně jako on sloužil v armádě ČSSR i ČR, on také zradil?? A žold a výsluhu vrací?

 3. Sledujte @neCT24

  Válečný štváč lampasák v.v. jako funkcionář NATO bude pracovat pod zpravodajským krytím – český prezident. Jeho úkolem, vyvozuje z dosavadních kroků, je pravděpodobně
  postarat se, aby válka na Východě s Ruskem byla. Sám tento štváč tvrdí, že je nutno konflikt na Ukrajině podpořit nejenom zbraněmi, ale i lidmi. Česká vládní válečná kamarila, která tvrdí že už jsme ve válce, připravuje přísun branců do armády rozbitého Československa. Voliči Gumy se mají na co těšit, až se začnou rozesílat povolávací rozkazy Řehkovy mobilizace.

  …………………

  Rusové jsme s vámi.
  Ukrajinský nacismus bude poražen, a nepomůžou mu žádné zbraně od Fialy a Černochové.

  ………. Sláma Ukravína ! Sláva Kokaina………..

  Sledujte @neCT24

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy