Víkendová anketa aneb Kaderka – Grand Slam 0:6, 0:6, 0:6

Lapidárně a aktuálně řečeno, Kaderka dostal tři kanáry. Mafián od pohledu, tenhle chlápek, aspoň na mě vždycky tak působil. Seladónek, nabob jak sviňa. Teď se ukazuje, že na mě jen takto nepůsobil, že jím skutečně je. No, ve vazbě už asi moc není.

A to počkejte, až se jednou rozkryjí praktiky té dosud nedotknutelné mužské zdrobněliny od příjmení ministryně obrany… To bude teprve mazec. Před časem už i cosi bublalo, ale pak to utichlo.

Ivo asi musel někde něco těžce podělat, nebo někoho brutálně podrazit, když takhle naštval orgán v trestním řízení činný. S dotacemi se tady šmajchluje všude, sport z toho přirozeně nevyjímaje. Třeba i takový někdejší hokejový »král« by o tom zřejmě mohl vyprávět hodiny a hodiny. Odskakuje to sice zatím jen óbr čáp (a kdysi Ivánek kamarád, byť u něho přímo o státní dotace nešlo), ale ta voda v kotli se tu a tam přece jen zavaří… a někteří z těch, jež si mysleli, že na věky věků ví, kudy zajíc běží, najednou, byvše opařeni tou vodou z kotle, jen nevěřícně zírají. Jako právě nyní Ivo.

Kaderka nerupnul jen tak v obyčejném mači, on schytal hned tři kanáry za sebou přímo v Grand Slamu, poněvadž státní dotace do sportu svým způsobem rovněž nejsou obyčejnými penězi (turnajem ledajakým, chcete-li adekvátní příměr), ale sumou, pravda, neobyčejnou – stejně jako Grand Slam jest ve světě tenisu turnajem neobyčejným, anžto výjimečným.

Co se syčákem, který provede něco takového? Nějaký duchaplný veřejný lynč by to chtělo…

1. Instaloval bych ho místo tréninkové zdi a nechal do něho pálit jeden balónek za druhým – možná by se mnoha tenistům a tenistkám výrazně zlepšila hlavně razance a taky přesnost úderů…

2. Veřejně bych ho vozil v síti a vyzval lid, aby ho utenisákoval.

3. Aspoň jednu pazouru bych mu do toho kotle strčil, aby mu navždycky došlo, že teď opařeně nezírá jen jako…

4. Zprostředkoval bych mu osobní setkání s povinným pohledem do očí všem, které o ty dotace okradl – plivati do ksichtu dovoleno…

5. Dal bych mu do ruky raketu bez výpletu a za každý neodehraný balón by dostal přes držku (dobře, tak za každý druhý, no, když ctíme tu Listinu…)

6. Zavřel bych ho do cely s homosexuály a nechal ho tam sbírat tenisové míčky (schválně, kolik by jich sebral).

7. Vodil bych ho po školách, aby děti na vlastní oči viděly, jak vypadá živý gauner.

8. Nechci ale jen trestat, i trest se dá totiž odměnit – poslal bych ho na Ukrajinu, do prostředí jemu vlastního, anžto zkorumpovaného – a v zákopech se podělá každý…

9. Tenisu vládne 26 let – budu spravedlivý – za každý rok v čele českého tenisu rok natvrdo, ať to máme přímo úměrné, a co je přímo úměrné, je i spravedlivé.

10. Kdyby byly doly a hutě, právě tam bych ho nahnal – makat na tři směny… místo kriminálu, já spoluživit tohle monstrum odmítám.

Bohužel, nic z toho se nestane. Soud se potáhne nekonečně dlouho, a když bude k Ivovi hodně přísný, vyfásne podmínku se směšnou pokutou, kterou stejně nikdy nezaplatí.

Kašleme na něho. Takových Kaderků dupe svými zasviněnými botami po české zemi tisíce. Kdyby je všechny měly naše soudy soudit, musely by si nemálo soudů vypůjčit ze zahraničí – kapacitně by to logicky nemohly dát. Ale první březnový víkend si užijte Ivošům navzdory. A klidně si běžte i pinknout a představte si, že trefujete jeho… váš sok na druhé straně kurtu bude jen zírat, jak jste se z ničeho nic zlepšili… Mějte se.

Pavel Votruba

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy