Víkendová anketa aneb O migraci desetkrát jen a jen pozitivně

Padla na mě tenhle týden dost hutná deka. Nějak jsem z toho všeho neviděl cestu ven. Pronásledovalo mě jakési vnuknutí, že ať dělám, co dělám, a můžu se upsat jak Markéta uplést, všechno jde do kopru. Žádná odezva, ticho po pěšině. Ale řekl jsem si, »Pavlíku, stačilo, musíš se z toho vyhrabat, nebo zcvokneš«.

Usilovně jsem dumal, čeho se chytit, abych nezcvoknul. Chytil jsem se. MIGRACE. Kde kdo na ni nadává, ale vždyť ona s sebou přináší tolik pozitiv. Jen je chtít vidět… Že jste o MIGRACI nikdy tímto směrem neuvažovali? Chyba! Tak uvažujte se mnou:

1. Až se to časem všechno mezi sebou popáří, chytnou budoucí generace takový bronz, a zvláště ti, kteří si na něm zakládají, že budou osmahnutí ne celoročně, ale celoživotně. Sbohem, solárko, sbohem drahé dovolené, vítejte, MIGRANTI!

2. Tvůrčí impuls jako hrom dostane i medicína a vědní obory s ní spojené. Definovat všechny nové a staronové nemoci, infekce a Bůh ví, co ještě, to vnese do téhle činnosti nové a nové kreativní impulsy.

3. Ohromný přínos nám MIGRACE nabízí v oblasti, řekl bych sociálně-kulturní. Hygiena? K čemu? Přirozená imunita z nekonečné a řádně zabydlené – jak říkala moje babička: zažrané špíny, to je trend 21. století. A taky např. pryč se sporáky – ohniště, oheň v bytě, to bude TOP. Cikáni z Chánova budou jen čubrnět, jak jsou v tomhle punktu zaostalí…

4. Dostane se nám díky MIGRACI také inovativní jazykové vybavenosti. Do odpaďáku s češtinou, angličtinou, němčinou, fráninou, ruštinou… V předchozím bodě avizovaný návrat k ohni žádá i relevantní komunikační prostředky. Skřeky…, ano, správně! Děti ve škole se o prvobytně pospolné společnosti přestanou učit z obrázků, stačí jim vyjít ven, kde se to novodobými lovci mamutů bude jen hemžit.

5. Dojde k výraznému zestručnění a zjednodušení Trestního zákona. Vypadnou z něho všechny trestné činy násilné povahy, protože násilí již nebude násilím, ale projevem přirozené adaptace migrantů na nové prostředí – čili oni se tu musí cítit jako doma.

6. MIGRANTA do každé české, moravské a slezské rodiny. Přece je nenecháme spát venku, když už sem vážili tak dalekou cestu, ne? Uvidíte, jak skvělé pocity lidské sounáležitosti se vás zmocní, až si je doma ubytujete pod jednu peřinu a dáte jim všechno, co máte.

7. Ženy, které ještě nezažily znásilnění, se mohou už teď těšit, protože tenhle akt je určitě nemine. Bez ohledu na věk, krásu či nekrásu. Tahle sorta migrantů je velmi skromná, muži berou všechno, ženy v žádném případě neponižují ve smyslu – tebe neznásilním, ty jsi ošklivá, stará, tlustá. Féroví chlapíci, ti čmoudi.

8. V kontextu s obsahem bodu 2 máte před sebou jistou a zářnou perspektivu, že stopro chytnete nějakou tu infekční chorůbku, že by před ní vaši předkové zbledli závistí – notabene ti ani nevěděli, že něco takového existuje, tak hrubě byli zaostalí – a pro lékaře se stanete vzácným objektem bádání, příčinou vzniku nových vědeckých prací, nových léků, vakcín, kapek, sirupů, dražé, mastiček, vitamínů apod.

9. Pouliční gangy migrantů nahradí kontrolní policejní hlídky a obecně řečeno – orgány činné v trestním řízení se budou moct cele věnovat rozplétání kauzy Čapí hnízdo…

10. Na to všechno budou ze vzduchu dohlížet F-35, které takto naleznou adekvátní využití, k samotnému boji se nehodíc. Ministryně obrany Černochová, jsouc oděna v mikině s nápisem »I’m here, too. Waiting to be raped« (Já tu jsem taky. Čekám na znásilnění), stane se takto sexuálním symbolem budoucnosti.

Netvrďte mi, že vám ani jeden z oněch deseti výhodných bodů není sympatický? Je, že? Vidíte, všechno jde, když se chce. Mě už ta silná trudomyslnost opustila, nyní se jen a jen těším, až tohle vypukne. Jak říkám, samota je sviňa. A když pan Rakušan, nadto vystudovaný pedagog, moudře usoudil, že jsme se svou bílou rasou sobecky osamoceni a že potřebujeme obveselit a rozmnožit, když se k tomu nemáme my a porodnost klesá, není dál o čem debatovat. My už takhle stojíme za hovno a za chvíli budeme už i tak vypadat.

Tak si o víkendu užijte vzácný pohled do zrcadla a udělejte si se sebou selfíčko pro buducnost. Aby budoucí generace věděly, jak kdysi vypadali lidi. Mějte báječnou sobotu a neděli.

Pavel Votruba, běloch

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Pořád platí, že masová imigrace škodí také evropským pracujícím, ale škodí především rozvojovým zemím, ze kterých jsou migranti lákáni.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy