Víkendová anketa anebo O tom, co bude potom…

Až budu sám? Budu já, bude vůbec někdo? My víme o tom, co bylo potom po tom – po druhé světové válce. Ale co bude potom po té třetí? Ta vlastně již začala, teď jen záleží na tom, kam všude dosáhne a zasáhne. Minimálně jedno však jisté je – že totiž Českou republikou čeká stejný osud jako po Mnichovu 1938.

K odkazu Daladiera se nyní takříkajíc online připojil nynější francouzský premiér Gabriel Attal, a sice minulý čtvrtek v debatě televizní stanice France 2: »Konečně budeme mít skutečnou ochranu vnějších hranic Evropské unie. Protože o tom to celé je. Zabránění nelegálnímu přistěhovalectví do Evropy. Navrhujeme posílit Frontex a budeme moci kontrolovat žádosti o azyl na vnějších hranicích. Konečně budeme mít registr všech imigrantů, kteří vstupují do EU. Aby nemohli žádat o azyl ve Francii, pokud již požádali o azyl jinde. … „Migrační pakt se nebude primárně týkat francouzských městeček, ale zemí východní Evropy, které dosud odmítaly přijímat migranty. … Podařilo se nám je přimět k podpisu dohody, která říká: buď přijmete imigranty jako Francie, Španělsko či Itálie, nebo budete platit za ochranu hranic,« chvástal se Attal.

Kdo ve východní Evropě chová, krmí a pase nejpočetnější stádo nejtupějších ovcí na kilometru čtverečním, nadto se všehoschopnými berany? Správně – Česká republika, resp. všichni signatáři Mnichova + americký sponzor Rothschild. Jinak tázáno? Kdo tedy na dřeň odnese tuto cíleně vyprovokovanou a řízenou migraci? Odpověď viz předešlá věta.

Vy, děti, které půjdete do důchodu v 70 a výš, toto jsou vaši budoucí ústavní činitelé. Vlevo premiér, vpravo prezident. Nebo obráceně? Sakra, teď nevím. Odpusťte.

Čím vším nás ještě mohou signatáři Mnichovské dohody (září 1938) zradit? Jakože doteď »to the five-coalition« bahnu vroucně mazali med kolem pokřivených hub. Jako ve druhé polovině 30. let minulého století. Bože, to je masakr, ta podobnost.

1. O migraci už řeč byla, ještě doplním… ČR se stane centrem migrace, migranti dostanou darem volební právo a sarkasticky si »rádi« vzpomeneme na profesůrka, že ten byl aspoň bílej…

2. Dál…, co nám vbrzku přikáží – krom migračního centra se staneme i centrem pro odpalování raket na území Ruské federace, čímž se z nás logicky stane terč odvetných útoků.

3. Čeští mužové budou nasazeni na Ukrajinu, aby se migranti mohli bez odporu pářit s jejich manželkami a rodili se bastardi bez identifikace a bez možnosti »tabulkového« rasového zařazení.

4. Pod hrozbou zákazu vycházení až po věznici s ostrahou přinutí domorodé obyvatelstvo k povinnému očkování proti něčemu = čemukoli, takto k jeho postupnému vyhubení. Třetí říše přece chtěla to samé a i Francie jí to v Mnichově podškrtla… A že by Daladier a spol. nevěděli, co Hitlerovi podepisují, jak nám prozápadní polistopadová historie vnucuje, to jsou jen směšné, propagandistické kecy.

5. Povinná školní docházka se změní ve striktně dobrovolnou a ke všemu jedině a pouze distanční, aby ve školách bylo místo pro malé migrantíky, kteří to tady pak začnou potupně řídit.

6. Podle nějakého koeficientu, který nám vypočítají raz dva, bude muset každá česká domácnost přijmout určitý a nemalý počet migrantů a dát jim k dispozici vše, co vlastní. Co je moje, to je tvoje však nepostačí. Správně bude – co bylo moje, teď je jen tvoje.

7. Nyní třikrát o odpojování: Odpojí nás od vody, abychom se nemohli mýt a přizpůsobili se novým spoluobčanům.

8. Odpojí nás od elektřiny – v každé domácnost bude povinné aspoň jedno otevřené ohniště.

9. Odpojí nás od nás a spojí nás s migranty i sexuálně. Vzájemný sex mezi domorodci nebude přípustný. Viz bod 3.

10. Ve finále zažijeme nevýslovný pocit štěstí, že po patnácté vakcinační dávce konečně zemřeme…

Víte, že ani nechci vědět, co bude potom po tom? Mně bohatě stačí, že vím, co je dneska, a když seberu všechnu odvahu, tak si zkusím tipnout, co bude zítra, ale tím to končí – pondělek už nerisknu. Čili dneska a zítra je víkend, dobrá příležitost polknout trochu toho sladu s chmelem a zakousnout se do festovního bůčku. Možná jsem malý člověk s primitivními pudy, ale na to z vysoka se*u. Krásný víkend, a nebuďte blbí a polkněte a zakousněte taky…, než nás všechny vyhubí. Mějte se fajn.

Pavel Votruba

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Pořád ovšem platí, že hlavní obětí masové migrace jsou rozvojové země, kterým tak neokolonialisté pouštějí žilou.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy