Volby do EP jsou referendem o válce a míru

V době, kdy si voliči Nizozemska jako první volili své zástupce do nového europarlamentu, si někteří státníci 6. června připomněli vylodění v Normandii. Na zdejší pláži tak měli možnost setkání britský král s manželkou, francouzský prezident Macron s manželkou, dosluhující prezidentka Slovenska Čaputová s manželem, nebo prezident ČR Petr Pavel alias agent Pávek, na rozdíl od ostatních státníků bez manželky. S angličtinou první dámy je to totiž trapárna, což nám Eva Pavlová představila na setkání prvních dam, které v minulosti svolala manželka ukrajinského prezidenta Zelenského. Zábavné video z uvedeného setkání doposud úspěšně koluje na sociálních sítích.

Zahaleno tajemstvím skončeného setkání v Normandii tak zůstává účast Zelenského a jeho manželky, v době, kdy i pro některé naše opoziční politiky vzhledem k vypršení jeho mandátu již není hlavou ukrajinského státu. Na druhou stranu je jasné, že pro Západ je Zelenský zcela osvědčeným a nejposlušnějším partnerem pro uskutečňování dalších válečných plánů. V době, kdy Ukrajina jedná s věřiteli a usiluje o částečný odpis dluhu, za situace, kdy se zkrocení korupce nekoná, ba naopak, ukrajinští vojáci staví veliteli teritoriální obrany v Oděse vilu, je prostě Zelenský pro USA více než poklad!

Sluší se připomenout, že i naše »Fialenkova ukrajinská« vláda se v rámci možností, respektive co snesou reptající poddaní našeho státu, podílí na vzkvétajícím korupčním prostředí ukrajinského státu, a to finanční podporou na chod Ukrajiny, přestože je již dávno jasné, že se jedná o nenávratné pohledávky.

V době kdy se přesluhujícímu ukrajinskému prezidentovi bortí jeho mírový summit ve Švýcarsku plánovaný ve dnech 15.-16. června, ze kterého se již omluvilo několik velkých hráčů včetně ČLR, je docela možné, že letošní setkání v Normandii posloužilo i jako setkání pro náčrt dalších plánů pro pokračující likvidaci Slovanů v konfliktu NATO – RF na ukrajinském území.

Volby do EP jsou z tohoto pohledu především referendem o válce a míru. Referendem, zda si lidé zvolí do nového europarlamentu válečné politiky, či převáží zástupci, kteří budou prosazovat ukrajinská mírová jednání. Za situace kdy Zelenský k nelibosti dnes již i přibývajících vlastních občanů je odhodlán nadále se podílet na každodenních lidských obětech. V době, kdy lidské zdroje Ukrajiny se tenčí a kdy ani další přísuny západní vojenské techniky požadovaný zvrat nepřináší.

V centrále NATO a ve vedení Evropské komise si tento zásadní problém dobře uvědomují. Zbraně na Ukrajině již prakticky nic neřeší, mobilizace na Ukrajině nefunguje, odvodové komise ulovené Ukrajince na ulicích odvlékají na frontu násilně. Nový úderný sbor pro stále avízovanou ofenzívu prostě sestavit nejde. Válečný kvartet – Meloni, Leyen, Macron a Scholz se tak nachází ve svízelné situaci. Buďto Ukrajina padne, nebo EU a NATO začnou Ukrajině posílat vlastní vojska, což povede ke skutečnému konfliktu mezi RF a NATO, směřujícímu k použití jaderných zbraní a k zániku lidské civilizace na Zemi.

Miroslav Kavij

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. 😡🏳️‍🌈Více než tisíc kandidátů do EP podepsalo před volbami LGBT slib Come Out 4 Europe. Dokument, který sepsala neziskovka ILGA, zavazuje kandidáty navrhovat a prosazovat po volbách LGBT legislativu, v případě potřeby uvalovat sankce na některé země.

    Dokument podepsalo také 60 kandidátů z Česka, mezi nimiž nesměla chybět Danuše Nerudová, pirátští europoslanci Marcel Kolaja, Markéta Gregorová, Luděk Niedermayer z TOP 09 a také lídr kandidátky Sociální demokracie Lubomír Zaorálek.

    Sledujte @neCT24  | 42TČen

  2. Do nedělního večera bude mít Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel dostatek času výsledky voleb zfalšovat ve svůj prospěch.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy