Zrada bez hranic

Pochytejme zrádce, roztrhněme vejpůl ten papír, který nás vehnal do bruselské zkázy, a obnovme vojenskou ochranu státní hranice a nedostane se sem ani jedna migrační noha. Proboha, co je na tom tak složitého??? Že nějaké mezinárodní závazky? K čertu s nimi, když jdou proti suverenitě, proti svébytným zájmům České republiky, českého národa a českých občanů.

Proč se furt žvaní o nějakých kvótách a o nějakém právu veta, jestli někde je nebo není a jestli někde jsou nebo nejsou nějaké výjimky. NULA migrantů v České republice. Tečka. Toto by měl být zásadní předvolební program všech opozičních stran a hnutí a nevím koho všeho, kdo se dere o tučné bruselské honoráře. Jenže není. Čili je na místě ptát se, proč není? Protože pohodlnější je blábolit o těch kvótách a vetu, které obojí, i kdyby existovaly, stejně nic nevyřeší a všech těch ušmudlanejch vyžírek a bacilonosičů tu stejně za chvíli bude víc než domorodců. Jenže jít po podstatě, to už obnáší značná rizika. Ta osobní, poněvadž by šlo, lidově řečeno, každému takovému kandidátovi doslova o kejhák. Ale nic jiného nemá smysl.

Kdo dal Bruselu právo ničit naše životy a zasírat českou zemi jakýmisi migranty? Omlouvám se, ale já tohle prostě nechápu. Vy si do bytu přece taky jen tak někoho nepustíte. Když vás v této souvislosti bude kdokoli prudit, opáčíte mu (zatím to ještě jde) – »tohle je můj byt a já si rozhodnu, komu ty dveře otevřu.« S migranty je to principiálně přece úplně to samé.

Už ten výraz… MIGRAČNÍ POLITIKA. Proč vůbec migrace, z jakých důvodů? Že to chtějí Rothschild a spol.? Chtít mohou, ale česká země je pořád víc moje než jejich, byť chápu, že si ji skrze půjčky dávno koupili. Jenže já si od Rothschildů nepůjčoval, a proto tu nechci ani jednoho migranta. Osobuji si na to právo. Narodil jsem se tu, žili tu moji rodiče, předkové, mám tu domov. Kvóty a veta mě nezajímají. Klidně budu tohle opakovat a psát do zblbnutí, já však dveře České republiky neotevřu jedinému migrantovi. A jestli se dočkám soudného dne, kdy zrádci stanou před soudem, budu první, kdo pro ně bude nemilosrdně žádat absolutně nejvyšší trest, který zákon povoluje.

Co se dnes kolem nás děje, to si v historii českého národa nedovolil nikdy nikdo, a že jsme v minulosti měli co dočinění s óbr gaunery. Ovšem až teprve Petrovi hoši, jmenovaní prezidentem Zemanem, nám v totální nahotě ukázali, jak se zrazuje bez hranic. Ano, ZRADA BEZ HRANIC, to je výstižné pojmenování jednotlivých skutků nynější Vlády ČR. Fialovi soukmenovci vzali Schengen doslova…, popírajíce jakékoli hranice – včetně těch státních, ty morální zejména.

Pavel Votruba

Související články

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy