Michaela Nosková má zkušenosti s domácím násilím. Přesto se zapojila do soutěže plné mladých sympaťáků

Zpěvačka Michaela Nosková je v soutěži Muž roku jako doma. Zpívala na finále i na soustředění, a letos na představení finalistů byla v roli patronky jednoho adepta na titul Muž roku 2024.

»Všichni pánové vypadají sympaticky. Já si ale počkám až na finále, kde je jako porotce uvidím na jevišti při volné disciplíně. A když ještě budou vtipní, bude pro mne hodně těžké hodnotit a vybrat toho nejlepšího,« usmívala se na představení v Restaurantu Střelecký ostrov Nosková.

Pak s vážnější tváří dodala: »Vlastně pro mě je teď těžké hodnotit chlapy, protože jsem v takovém stavu, kdy jich mám dost plný zuby. Po vlastních zkušenostech s domácím násilím podporuji novelu zákona týkající se domácího násilí. Novela se projednává, a když se zadaří, měla by od 1. ledna 2025 platit. Dodneška nemáme charakterizované, co přesně domácí násilí je. Většina si myslí, že domácího násilí je ženská se zbitým obličejem a modřinami po těle. Ale ještě existuje psychické násilí, ekonomické násilí, sexuální násilí je úplně jasné, a těch forem násilí je víc. Tak to novela specifikuje.«

Nosková není jenom zpěvačka, ale má svůj odpolední pořad na rádiu Relax a když prezident soutěže David Novotný bude chtít, klidně finalisty soutěže Muže roku přivítá v rozhlasovém studiu nebo je pozve na představení Tři mušketýři do Divadla Broadway, kde hraje Mylady. Míšu také čeká premiéra muzikálu Děti ráje 2. »Dvojka bude mít premiéru v listopadu, po patnácti letech přesně na den od premiéry jedničky. Tenkrát na premiéře jsem zaskočila za Ivetu Bartošovou a zůstala 15 let. Jestli se i dvojka bude hrát dalších 15 let, skončím v Dětech ráje jako stará baba,« smála se zpěvačka.

Finalisté soutěže Muž roku předvedli oblečení od společnosti C&A spdní prádlo od Trenýrkárny, boty od CCC a obleky Koutný. Prezident soutěže David Novotný byl s výběrem letošních finalistů spokojený a přidal několik zajímavých čísel. »Letos se zaregistrovalo 680 mladých mužů, z nichž 150 jsme pozvali na casting. Kvalitě výběru pomohlo i rozšíření věkové hranice na 35 let. Vzešla z toho dvanáctka finalistů, z nichž 7 poletí na světové soutěže. Finalisty čeká soustředění a pak finále,« uvedl Novotný a upřesnil: »Letos je to 25. ročník a finále se koná 23. srpna v Náchodě.«

A komu budou diváci náchodského divadla držet palce? 

1. David Vencl – asistent hudební společnosti, 25 let, Náchod

2. Vojtěch Bělunek – podnikatel, 32 let, Ostrava

3. Daniel Štefan – student, 20 let, Strančice

4. Ondřej Valenta – učitel, 32 let, Praha

5. Jan Jiránek – mechatronik, 26 let, Mladá Boleslav

6. Jiří Dráb – manažer, 32 let, Zlín

7. Daniel Sklář – podnikatel, 29 let, Praha

8. Jakub Mádl – asistent kameramana, 35 let, Nový Bydžov

9. Jakub Klíma – OSVČ, 32 let, České Budějovice

10. Petr Hantych – řidič, 29 let, Ústí nad Labem

11. Marcel Nazad – manager, 34 let, Prostějov

12. Tom Jurka – Spisovatel a cestovatel, 32 let, Praha

(mac)

FOTO – Muž roku/Herminapress

Související články

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy