Home Pel mel Kultura Video: Propagace Gala Jarního festivalu 2024 CMG v zahraničí

Video: Propagace Gala Jarního festivalu 2024 CMG v zahraničí

U příležitosti čínského Nového roku Gala Jarního festivalu 2024 čínské mediální organizace China Media Group (CMG) přinese překvapení divákům po celém světě. Toto gala, uznané Guinessovou knihou rekordů jako celosvětově nejsledovanější televizní program, se vyvinulo v kulturní oslavu šířící radost a novoroční oslavy do čínské komunity po celém světě.

Letošní Gala Jarního festivalu s bohatou čtyřicetiletou historií slibuje audiovizuální hostinu pro celosvětové diváky. Zahrnuje zpěv, tanec, operu a talk show, které odráží každodenní život a poskytují platformu pro lidi ze všech prostředí, aby mohli sdílet své touhy po lepší budoucnosti.

Poznamenejte si do kalendářů 9. února 2024 ve 20.00 hodin pekingského času a připravte se na největší globální televizní událost roku.

Rok 2024 je v čínském lunárním kalendáři rokem draka. Drak symbolizuje v tradiční čínské kultuře příznivost, moudrost a sílu. Ať jste kdekoli, připojte se k nám a oslavte čínský rok draka sledováním galapředstavení. Těšíme se na vás!

(pr)

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here