Dětský den s Jakubem Vágnerem nabídne u jezera Katlov zábavu pro celou rodinu

Areál jezera Katlov nedaleko Červených Janovic ožije radostí a veselím. V sobotu 1. června se zde koná oblíbený Dětský den rybářských slavností s Jakubem Vágnerem a Rádiem Blaník, který slibuje nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Jedná se již o osmý ročník této akce, který opět nabídne kompletní vstup zdarma (více zde).

Program bude výjimečný díky přítomnosti všech záchranných složek ČR včetně preventivních stánků a ukázky jejich činnosti, techniky, výstroje a výzbroje. Policie ČR nabídne mimo jiné statickou ukázku práce s dronem nebo techniku dopravní služby. O nabitý program se postará Hasičský záchranný sbor ČR se statickou ukázkou plné hasičské techniky a dynamickou ukázkou práce s proudnicemi. Bohatý program nabídne také Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje mimo jiné s velkým vozem Rychlé zdravotnické pomoci.

Letošní ročník přinese bohatý doprovodný program od 9.00 do 18.00 hodin, zahrnující hudební vystoupení kapely Rádia Blaník a Quick Setup, stejně jako koncert Sáry Milfajtové s kapelou Kuf Band. V neposlední řadě se můžete těšit na přednášku a autogramiádu rybáře, cestovatele a dobrodruha Jakuba Vágnera. Návštěvníci si mohou užít pestrou paletu aktivit, soutěží a také vzdělávací program o třídění a recyklaci odpadu nebo bohatou tombolu. Na malé návštěvníky čeká rybářská školička, stezka úkolů, malování na obličej, skákací hrad nebo bagrování, za příznivého počasí nebude chybět ani pěna. Na místě bude zajištěno občerstvení a pitný režim. 

(mac)

FOTO – katlovlakes.com

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy