Home Pel mel Kultura Kdo má rád, tak určitě první sobotu v září dorazí do Nových Hradů

Kdo má rád, tak určitě první sobotu v září dorazí do Nových Hradů

Radim Schwab má vypracované tělo...

V sobotu 2. září 2023 se v Novohradských horách v obci Nové Hrady uskuteční 13. ročník benefičního koncertu »Kdo má rád…«. Již tradičně od 11.00 hodin proběhne pro všechny děti zdarma Dětský den s různými atrakcemi a plněním úkolů na jednotlivých stanovištích.

A následně od 18.00 začne (už za poplatek 200 Kč) také tradiční benefiční koncert, který se přesune do vnitřních prostor Kulturního centra Máj. A letos až téměř na česko-rakouské hranice přijedou diváky pobavit například šansonová zpěvačka a hodinová Nymfa z muzikálu Dracula Renata Drössler, jeden z nejvyšších českých operních a muzikálových zpěváků Radim Schwab, nepřekonatelná česká interpretka francouzské zpěvačky Edith Piaf s velkým hlasovým fondem Radka Fišarová, bývalá členka skupiny Holki a v současné době sólová zpěvačka a i mimořádná maminka Klára Kolomazníková, nebo zpěvačka Jarmila Zedníková, která dorazí na celodenní akci se svými dvěma malými dcerami, které se určitě opět objeví na pódiu se zpěvákem a producentem tohoto koncertu Martinem France.

Tento charitativní projekt, jehož výtěžek je opět určen pro Dětské a novorozenecké oddělení nemocnice Prachatice, odmoderuje zkušená Michaela Doležalová.

(mac)

FOTO – archiv Kdo má rád…

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here