Štědrý den v Muzeu fantastických iluzí: kouzelnická hůlka jako dárek zdarma

Na Štědrý den zůstává většina rodin doma a užívá si příprav na slavnostní večer, a když opustí příbytek, tak většinou kvůli cestě pro betlémské světlo. Tentokrát mají zájemci ještě jednu originální možnost, jak 24. prosince trávit – Muzeum fantastických iluzí láká na to, že každé dítě do 15 let dostane kouzelnickou hůlku jako dárek zdarma.

Největší muzeum trikových iluzí v Praze se nachází ve Vodičkově ulici a otevřel si ho nejslavnější český kouzelník Pavel Kožíšek. Návštěvníci se mohou těšit na fascinující svět optických klamů s více než 150 interaktivními zábavnými exponáty, přičemž perfektní zábavu si tu užije opravdu každý bez rozdílu věku. 

»Lidé si mohou vyzkoušet, jak různé optické klamy fungují. A hlavně se jim líbí velkoformátové trikové obrazy, kde vás kouzelník nechává levitovat v prostoru nebo se proměníte v trpaslíka či obra, případně skončíte jako pasažéři Titaniku. Nebo tam máme lavici kata Mydláře, kde jedna půlka vašeho těla bude sedět na jedné straně lavice a druhá půlka na té druhé,« popsal již dříve své unikátní muzeum v rozhovoru pro iportaL24.cz Kožíšek.

Hlavním lákadlem pro návštěvníky je pořízení legračních fotek a videí. Na 24. prosinec tedy i »štědrodenní« dárek, který mimochodem dostanou všechny děti do 15 let na stejném místě i na Silvestra.

(pk)

FOTO – archiv Muzeum fantastických iluzí

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy