V Letňanech se o víkendu rozjede divoká jízda plná zábavy a vzrušení

Již o tomto víkendu si milovníci erotiky přijdou na své v pražských Letňanech. V pátek a v sobotu se mohou nalodit na divokou jízdu plnou zábavy a vzrušení. Krásné ženy, sexy muži, nabité show, inspirující přednášky a vystavovatelé z celé Evropy – to je Erotický veletrh Erofest, který již poosmé otevře brány pražského PVA EXPO.

Erotický veletrh Erofest při posledním ročníku navštívilo téměř 17 000 návštěvníků, a to ho posunulo na druhou příčku mezi veletrhy v Evropě. Letošním generálním partnerem celé akce se stal přední výrobce erotických pomůcek Svakom, který je jednička v designu a technologických vychytávkách. Velkou zásluhu na úspěchu má i rozmanitý doprovodný program, kde se odehrávají pikantní vystoupení známých pornohereček, ale i tajuplná sexy vystoupení nádherných burlesek, jako jsou Linde Von Schwärze a Zorya Blue, show akrobatů KARO Acrobatic Duo nebo Duo Sunrice. Okouzlí vás i holografická přehlídka The9thSkin od Dagmar De La Rosa. Není to tedy rozhodně jen o sexu, jak se může na první pohled zdát, ale hlavně o zábavě.

I ženy potěší své smysly. Letos si v rámci turné pánská strip skupina Men4Queen připravila skvělou show Strip Story. Nebudou chybět ani zahraniční hosté jako striptéři Marshall a Chambers, návrhářka spodního prádla návrhářka Persephonie Ncredible z Velké Británie či švédská sexy modelka Swedish Felisie. Návštěvu Erofestu neodmítla ani Bibi Bugatti, která přiletí až z Dubaje.

Také mimo hlavní stage toho bude dost ke sledování. Bugshop.cz se postará o dechberoucí dvoudenní Shibari podívanou na stejnojmenné Shibari Stage. Pro zvídavější jsou připravené zábavné workshopy a přednášky v čele s panem docentem Zlatkem Pastorem, se sexpertkou Mgr. Veronikou Kubíčkovou z Růžového Slona, sexkoučky Kristýny Polomisové a o smyslné dominanci povypráví Dotek Erota. Pro náročnější návštěvníky budou letos připraveny dvě velké VIP zóny, které budou disponovat vlastními bary a navíc s nejlepším výhledem na pódium. V pátek a v sobotu se navíc bude odehrávat afterparty Erofestu u hlavní stage, kde se vystřídají čeští top DJ´s, jako je ROXTAR, MATAMAR, Sonia Edde, Natálie Sixtová, Dia Makian nebo Stayer.

Detailnější informace o akci najdou návštěvníci zde.

(koz)

FOTO – iportaL24.cz/Marcela Špičková

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy