Home Sport Hokejový Hradec vyřadil z kádru Bartošáka. Autonehoda pod vlivem opilosti?

Hokejový Hradec vyřadil z kádru Bartošáka. Autonehoda pod vlivem opilosti?

Vedení extraligového Hradce Králové na svém webu potvrdilo, že hokejový brankář Patrik Bartošák je aktuálně vyřazen z kádru. Podle deníku Sport měl problém s policií, což Mountfield s ohledem na nedostatek informací nepotvrdil. Web sport.cz informoval o tom, že usedl pod vlivem alkoholu za volant a byl účastníkem autonehody.

»Klub v tuto chvíli může sdělit pouze to, že se hráč nedostavil na páteční dopolední trénink a také na sraz před večerním zápasem proti Kladnu,« uvedli Východočeši na svém oficiálním webu. Utkání 21. kola odchytal Jan Lukáš, který se spolehlivým výkonem podílel na výhře 2:1.

Deník Sport na svém internetovém webu už po utkání uvedl, že klub údajně čeká na informace od policie. K vedení klubu se mělo dostat, že Bartošák byl chycen ve vozidle a měl porušit zákon. »Zatím jde o interní záležitost, takže se nezlobte, vyjadřovat se k tomu teď nebudu,« řekl po zápase asistent trenéra Peter Frühauf.

Ani dnes Východočeši další konkrétní informace nezveřejnili. »Zprávy, které se objevily v médiích, nemůže klub v tuto chvíli potvrdit, protože oficiální informace o včerejším dopravním přestupku Patrika Bartošáka nemá. Vedení Mountfieldu HK je s Patrikem Bartošákem v kontaktu, hráč je aktuálně postaven mimo kádr A mužstva,« uvedli představitelé klubu s tím, že až budou mít další informace, zveřejní je.

Třicetiletý Bartošák přišel do Hradce Králové před sezonou z Finska a stal se jedničkou týmu. Doposud odchytal 17 zápasů s úspěšností 91,88 procenta a průměrem dvou inkasovaných branek na utkání. Čtyřikrát udržel čisté konto. I s ohledem na jeho výkony klub na začátku měsíce uvolnil Henriho Kiviaha do Finska, odkud přivedl Lukáše.

(koz, čtk)

FOTO – mountfieldhk.cz

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here