Mao Ning:Některé země bezostyšně obchodují s volbami jiných zemí, čímž odhalují svou hegemonickou a šikanující povahu

Podle zpráv bangladéšská premiérka šajch Hasína Vadžídová ve svém nedávném projevu veřejně kritizovala Spojené státy za zasahování do vnitřních záležitostí Bangladéše. Jaký názor má Čína na toto téma? Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Mao Ning odpověděla, že Některé země bezostyšně obchodují s volbami jiných zemí, čímž odhalují svou hegemonickou a šikanující povahu.

Mao Ning uvedla, že Čína vzala na vědomí projev premiérky šajch Hasíny Vadžídové, který odráží národního ducha bangladéšského lidu, který je nezávislý a nebojí se vnějšího tlaku. Některé země usilují o své vlastní sobecké zájmy, bezostyšně obchodují s volbami jiných zemí, hrubě zasahují do vnitřních záležitostí jiných zemí a podkopávají regionální bezpečnost a stabilitu, čímž plně odhalují svou hegemonickou a šikanující povahu.

Čína pevně podporuje Bangladéš při zajišťování své suverenity, nezávislosti a územní celistvosti, rozhodně podporuje Bangladéš při provádění nezávislé zahraniční politiky, staví se proti vnějšímu vměšování a společně s Bangladéšem zajišťuje regionální mír, stabilitu, rozvoj a prosperitu.

(pr)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy