Na pochodu! Předseda MOV Thomas Bach vyznamenal olympijský tým CMG v Paříži

Předseda Mezinárodního olympijského výboru (MOV) Thomas Bach navštívil dne 19. května mezinárodní mediální přístav čínské mediální organizace China Media Group (CMG) v Šanghaji. Společně se Šen Chaj-siong, náměstkem ředitele propagačního oddělení Ústředního výboru Komunistické strany Číny a ředitelem CMG, udělil certifikát týmu CMG pro přenos Olympijských her v Paříži, zveřejnil logo olympijského vysílání CMG a zahájil olympijskou rubriku CMG s názvem Sportovní novinky. Slavnostní akce se zúčastnil místopředseda MOV Ng Ser Miang, členové MOV Jü Caj-čching, Li Ling-wej a Čchang Chung, dále členové redakční rady CMG Süe Ťi-jün, Ťiang Wen-po a Peng Ťien-ming.

Náměstek ředitele propagačního oddělení Ústředního výboru Komunistické strany Číny a ředitel CMG Šen Chaj-siong

Šen Chaj-siong ve svém projevu uvedl, že nedávno, když byl prezident Si Ťin-pching pozván na návštěvu Francie, si s prezidentem Emmanuelem Macronem vyměnili olympijské pochodně a dosáhli řady konsenzů ohledně Olympijských her v Paříži, zejména globální iniciativy na zastavení palby a války, kterou obě hlavy států předložily během olympiády, což vyvolalo silný ohlas a dále prokázalo praktický význam olympijského ducha »více solidarity«. To dále potvrzuje význam olympijského ducha »větší jednoty«.

Předseda Mezinárodního olympijského výboru Thomas Bach

Thomas Bach ve svém projevu řekl, že je velmi šťastný, že se mohl sejít se starými přáteli ze CMG v mezinárodním mediálním přístavu v Šanghaji a že mohl pocítit jejich nadšení pro olympijské hnutí. Mezinárodně vedoucí sportovní komunikační schopnosti CMG významně přispěly k šíření olympijského ducha.

(pr)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy