Si Ťin-pching: Je třeba dále komplexně prohlubovat reformu jako hnací sílu

Čínský prezident Si Ťin-pching při své inspekční cestě v Šan-tungu zdůraznil, že je třeba dále komplexně prohlubovat reformu jako hnací sílu a usilovat o napsání kapitoly modernizace v čínském stylu v Šan-tungu.

Si během inspekce v provincii Šan-tung zdůraznil, že provincie se musí plně postavit do čela a ujmout se vedení v celkovém rozvoji země, přesně a komplexně implementovat novou koncepci rozvoje, využívat další komplexní prohlubování reforem jako hnací sílu a nadále sloužit a začleňovat se do nového modelu rozvoje, stát se vůdčí silou při posilování inovací v hospodářském a sociálním rozvoji a stát se vůdčí silou při podpoře ekologické ochrany a kvalitního rozvoje v povodí Žluté řeky.

Šan-tung musí urychlit výstavbu průkopnické oblasti pro zelený, nízkouhlíkový a vysoce kvalitní rozvoj, dosáhnout nového otevření na vysoké úrovni a snažit se napsat kapitolu modernizace v čínském stylu v Šan-tungu.

Od 22. do 24. května Si Ťin-pching postupně navštívil města Ž‘-čao a Ťi-nan a další místa za účelem inspekce. 24. května si Si vyslechl zprávu o práci výboru KS Číny provincie Shandong ve městě Ťi-nan a potvrdil úspěchy Šan-tungu v různých otázkách.

(pr)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy