Si Ťin-pching vydal důležité pokyny při zahájení jarního semestru 2024 pro kádry mladého a středního věku v Ústřední škole KS Číny

V pátek dopoledne byl zahájen jarní semestr 2024 pro kádry mladého a středního věku v Ústřední škole Komunistické strany Číny (Národní administrativní škole).

Generální tajemník Ústředního výboru Komunistické strany Číny, prezident státu a předseda Ústředního vojenského výboru Si Ťin-pching vydal důležité pokyny a zdůraznil, že mladí kádři jsou novou silou pro rozvoj strany a národních záležitostí a jsou také pokračovatelé socialismu s čínskými rysy. Na nové cestě mají mladí kádři těžké povinnosti a velký potenciál, musí mít na paměti své původní poslání, tvrdě pracovat a snažit se řídit štafetu dějin.

Na slavnostním zahájení byly předány důležité pokyny prezidenta Si Ťin-pchinga. Člen Stálého výboru Politbyra Ústředního výboru Komunistické strany Číny a tajemník sekretariátu Ústředního výboru Komunistické strany Číny Cchaj Čchi se zúčastnil slavnostního zahájení a přednesl projev.

(pr)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy