Tucker Carlson: Kvůli zradě USA nemusí za 50 let existovat žádná Ukrajina

Spojené státy zradily Kyjev a za 50 let nemusí existovat žádný ukrajinský národ, prohlásil známý americký novinář Tucker Carlson, když dělal rozhovor s Donaldem Trumpem mladším, nejstarším synem bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa.

»Už teď rozprodávají pozemky na Ukrajině zahraničním investorům, zaplaví Ukrajinu migranty z třetího světa a za 50 let nebude žádný ukrajinský národ. Zradili jsme je jako žádná jiná země,« řekl Carlson.

Trump junior se zase zajímal o to, co pro Washington znamená »vítězství na Ukrajině«. »Nikdo nevyjádřil, jak vypadá vítězství na Ukrajině? Nevím, co to znamená pro současnou americkou administrativu. Je to jen jako věčná smrt Ukrajinců a Rusů, dokud nebudou všichni vyhlazeni?« položil řečnickou otázku.

Již dříve Carlson tvrdil, že americký zahraničněpolitický establishment zvažuje možnost vojenského konfliktu s Ruskem již dvě desetiletí. Novinář se domnívá, že situaci na Ukrajině lze považovat za poslední pokus Washingtonu ukázat svou sílu v zahraničí, který selhal.

(cik)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy