Mladí »Klokani« ovládli turnaj, jehož mediálním partnerem byl iportaL24.cz

Včerejší svátek svatého Václava byl deštivý po celé republice. Bohužel provazce deště padající na fotbalový stadion ve Freyově ulici 319 znepříjemnily tzv. Turnaj vítězství dětem i divákům. Starší přípravky se však i tak v turnaji, jehož mediálním partnerem se stal iportaL24.cz, popraly o každý míč a bylo se nač dívat!

Nejprve k pravidlům: na hřišti SK Kročehlavy se hrálo v rozestavení 5+1 podle platných pravidel Fotbalové asociace ČR pro věkovou kategorii starší přípravky 5+1, na jedno hřiště. Starší přípravkou se rozumí kategorie zvaná jako starší přípravka – chlapci narození 1. 1. 2012 a mladší (dívky 2011). O triumf změřily své síly SK Kročehlavy tým A a B, TJ SK Hřebeč tým A a B, Libušín a CU Bohemians Praha. Hrálo se každý s každým – a bylo to velmi těsné!

Vítězem se stali mladí »Klokani« se ziskem 13 bodů, ale o jejich triumfu rozhodlo až skóre. V bodové rovnosti hrálo v neprospěch druhého v pořadí – kročehlavského »áčka«. O jedinou branku! Oba týmy spolu remizovaly 1:1 a pak už šlo jen o to, kdo gólů víc dá, a kdo jich naopak méně dostane. Třetí místo bral tým Hřebeč B se ziskem sedmi bodů.

Hráči, pořadatelé, trenéři i rodiče vyjádřili všem poděkování za vydařený turnaj.

Konečné pořadí: 1. Bohemians 13 bodů (skóre 22:6), 2. Kročehlavy A 13 (17:2), 3. Hřebeč B 7 (15:20), 4. Libušín 6 (9:10), 5. Kročehlavy B 4 (10:20), 6. Hřebeč B (5:20).

(mac)

FOTO – iportaL24.cz

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy