Home Domácí Opoziční scéna na sebe hází špínu. K žádné reflexi nedošlo, kritizuje Národní...

Opoziční scéna na sebe hází špínu. K žádné reflexi nedošlo, kritizuje Národní proud

Iniciativa Národní proud, která usiluje o změnu politického systému v České republice, znovu zopakovala, že je potřeba vymanit se z pravidel globálních elit a jednat v duchu národních zájmů. Uvedl to na nejnovějším videu Národního proudu jeho hlavní představitel, publicista Václav Hrabák. Jako důkaz správnosti postupu iniciativy uvedl půtky na opoziční scéně, k nimž dochází s blížícími se volbami do Evropského parlamentu.

»Můžeme nyní sledovat, jakým způsobem to nyní vře v opoziční scéně kvůli volbám do europarlamentu. Staví se různé bloky a bločky, různí lidé se hádají o pořadí na kandidátkach, přebíhají z různých stran k jiným, aby získali lepší příčku, a vynášejí na sebe vzájemě špínu. Dává vám toto hemžení smysl? To je totiž ta magická moc systému politických stran. Jakmile kdokoliv kývne na tyto principy, je tímto systémem zcela polapen. A přitom by si člověk myslel, že dojde po posledních volbách k nějaké reflexi. Nedojde a ani dojít nemůže. Tak je systém politických stran totiž nastaven. A to je důvod, proč musíme tuto bariéru překročit. Neznamená to nejít k volbám, je to jeden z nástrojů, jak dostat na některé pozice rebely. Ale nemůže to být naším cílem. Naším cílem musí být komplexní změna,« uvedl Hrabák.

Zástupce politických stran vyzval k vytváření společného silného občanského Národního proudu. »Potřebujeme se vymanit z pravidel globálních elit a vytvořit si svoje vlastní. Pokud chceme mít moc nad řízením olympiády, nemůžeme se pouze účastnit fotbalových utkání, a to navíc ještě pouze v okresním přeboru. Musíme opustit fotbalové hřiště a jít dělat skutečné změny,« přirovnal.

Strůjci zla podle něj nejsou všemocní, což je patrné i z příběhů všech kultur světa. »I když to vypadá, že zlo má navrch, i když rozum říká, že zlu není možné uniknout, protože prostředky zla jsou téměř neomezené, dobro je nakonec vždy silnější. I když má zlo početní převahu, pokud se najde alespoň nějaký díl skutečného dobra, tak je schopné zvítězit. A to je ten skutečný národní zájem. Lidé, kteří rozpoznali snahu globálních elit o naši zkázu a šíření zla, instinktivně cítí, že jediné, co je možné proti tomu postavit je národ. Že jedině tehdy, když si národ začne vládnout sám, tak se může vymanit z rostoucí říše zla. A když si budou vládnout všechny národy po celé zeměkouli, tak globální elity přestanou mít moc vysávat jednotlivé státy. A proto se tak bojí toho, aby se to někde někomu nepodařilo, protože by se tato nákaza mohla rozšířit dál,« varoval Hrabák.

Podle něj jsou právě české země místem, kde by se něco takového mohlo stát. »Jsme pravděpodobně nejvynalézavější národ. Jsme v srdci Evropy, jsme národ s historickými kořeny, který nezotročoval ani nekolonizoval národy jiné. Jsme Slované, kteří však vstřebali i mnoho zkušeností i genů od národů západní Evropy. A to je důvod, proč globální elity vynakládají ohromné úsilí na to, aby byl jakýkoliv odpor v České republice vždy zadupán do země, aby byl rozložen zevnitř, abychom ztráceli naději, abychom si mysleli, že je vše předem prohrané. Ale přestože jsme národ mírumilovný, tak v našich žilách koluje také krev husitů, kteří se vzepřeli diktátu evropských elit patnáctého století. A dokázali vítězit v bitvách proti velké početní přesile. Nyní již nepotřebujeme cepy a palcáty. Současným bojovým nástrojem jsou informace a informační válka se právě vede. Proto je tak důležité bojovat za naše národní zájmy. Za vytvoření skutečné vlády našeho národa, našich obyvatel. A nikoliv pouze pokračovat v systému, který je zcela ovládán globálními elitami,« připojil Hrabák na videu. 

Národní proud plynně navazuje na iniciativy Zachraňme náš stát a Stávkový výbor. Již v úvodním prohlášení představitelé NP uvedli, že »odmítají systém politických stran, který způsobil postupnou destrukci naší země, a chtějí takovou změnu politického systému, díky níž budou přímo voleni důvěryhodné osobnosti s morální integritou, jež bude možné při neplnění svých povinností odvolat, a kteří budou aktivně pracovat na co nejrychlejším ukončení loutkové pětikoaliční vlády a nastolení vlády nové, která se bude odborně a s péčí řádného hospodáře starat o naše společné věci.«

V blížících se volbách do Evropského parlamentu bude na opoziční scéně v koalici kandidovat například SPD s Trikolorou, lídrem bude bývalý europoslanec za Svobodné Petr Mach. Svobodní, kteří v posledních parlamentních volbách kandidovali po boku Trikolory a Soukromníků, tentokrát půjdou do klání o EP spolu s hnutím Motoristé sobě. Ještě širší spojení nabízí kandidátka Aliance za nezávislost ČR, v níž se spojily například Aliance národních sil, Dělnická strana sociální spravedlnosti, Národní demokracie, Sdružení pro republiku – Republikánská strana Československa M. Sládka či Rozumní Petra Hanniga. A KSČM má širší kandidátku představit na pondělní tiskové konferenci. Neměli by v ní podle spekulací chybět lidé, dosud spolupracující se stranou PRO Jindřicha Rajchla – v čele s Ondřejem Dostálem či Danielem Sterzikem alias bloggerem Vidlákem. Právě Rajchl a předsedkyně komunistů Kateřina Konečná se do sebe v minulých dnech na dálku pustili po neúspěšných jednáních. S KSČM se rozešlo i hnutí Nespokojených Jiřího Paroubka, které sdružuje menší levicové strany DOMOV, ČSNS či ČSSD Jany Volfové. To plánuje vlastní kandidátku pro volby do EP. Klid tedy na tzv. vlastenecké scéně rozhodně nepanuje a právě na tyto půtky narážel ve svých posledních prohlášeních i Národní proud…

(pk)

FOTO – iportaL24.cz


1 KOMENTÁŘ

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here