Home Názory Jen takové kratičké zamyšlení nad českou blbostí

Jen takové kratičké zamyšlení nad českou blbostí

Hromady hnoje, které by nespočítali snad ani matematici – držitelé Nobelových cen, byly po listopadu 1989 nakydány na socialistický režim s prioritním akcentem na okupaci Československa sovětskou armádou, chcete-li Sovětským svazem. Tu dobu jsem zažil v míře vrchovaté (jsem ročník 1963) a doteď si ani s tak velkým časovým odstupem a z něho plynoucím nadhledem nevybavuji, že by se nám tehdy dělo něco tak strašného, jak kreslila a doteď kreslí média a politici typu scvrklé Mirky.

Že odpůrci režimu si občas za bony poseděli? Podle tehdy platných zákony páchali trestnou činnost. Za to se trestá všude na světě a činí tak každý režim. A že pohraničníci po neuposlechnutí výzvy »STŮJ« stříleli po nelegálně prchajících? Ti nelegálně prchající věděli, co činí, že se proviňují proti zákonům. Tečka.

Že Husákův režim předal polistopadovým grázlům, gaunerům a zločincům fungující ekonomiku, o tom rovněž není sporu – jinak by se v historicky tak mohutném rozsahu nekradlo, neboť by nebylo co krást. Podrobnosti o té funkčnosti vynechám, zmiňoval jsem je na iportaL24.cz mnohokrát.

A nyní po tomhle nutném, objasňujícím úvodu, jenž nás vtahuje do děje následného, k tomu, co avizuji v titulku. V těch polistopadových hromadách hnoje totiž chybělo cosi zásadního. To cosi se jmenuje OKUPACE NĚMECKA SPOJENÝMI STÁTY, resp. armádou USA, trvající nepřetržitě od konce druhé světové války dodnes s následky pro německou ekonomiku bez špetky přehánění fatálními. A když pro ekonomiku německou, tak i pro ekonomiku českou – to jsou natěsno spojené nádoby. V globálu jde o letitou, setrvačnou snahu zednářských lóží jakkoli zabránit spojení Ruska a Německa. Kdyby takto zametla Moskva se svými předlistopadovými satelity, dávno bychom nebyli. Jenže teď nebude Německo…, nikoli však vinou Ruska.

Výstižněji než šéfredaktor aeronet.news bych to nenapsal, proto ho ocituji: »Konečně bylo Německo odtrženo od Ruska, od ruského plynu a kolaps německé a na ní navázané české ekonomiky byl zahájen. A přitom tolik debilních Čechů řvalo v ulicích, že je třeba se odpojit od ruských surovin. Nechápali, že řvou jako myši s cílem položit a zničit český a na německou ekonomiku navázaný průmysl, který to odnesl v roce 2023 propadem HDP do záporných hodnot -0,7 % v úhrnu. … No proboha, copak jsou všichni tupí? Copak nikdo si neumí spočítat, co se stane, když odříznete nejsilnější ekonomiku v Evropě a v přepočtu na obyvatele dokonce i na světě od životně důležitých a levných surovin, co to udělá s hrubým domácím produktem? A co se stane, když průmyslové firmy musí zavřít nejvýdělečnější pobočky a továrny v Rusku? A co se stane, když v Číně německé firmy už jsou nekonkurenceschopné? Výsledkem je propad německé ekonomiky, který se blíží kolapsu. … Proto ani 79 let po II. sv. válce nechtějí USA ukončit okupační status v Německu, jako úplně poslední vítězná mocnost. Všechny zbývající mocnosti již okupaci Německa ukončily, Francie, Velká Británie i Sovětský svaz. Ne však USA. Americká okupační správa má dosud své sídlo tady ve Frankfurtu v areálu mamutího komplexu Amerického generálního konzulátu. Zlo pro Německo a pro celou Evropu vychází právě odtamtud. To je ten skutečný důvod a původce války na Ukrajině.«

Česká společnost v roce 2024 na lopatě Spojených států amerických. Kam nás odhodí? »Jé, hele, vlevo úplně nahoře můj soused, blb jak rampa… Ale že mu to sluší.«

Český novinář Gabriel Laub vymyslel tohle: »Vztah k hlupákům se neustále zlepšuje. Představte si, že ještě ve Švejkově době pro blbost superarbitrovali.«

Já k tomu jen dodám, že dnes by těch superarbitrovaných byly nesrovnatelně větší hromady než ty »hnojové«, vrstvené do závratných výšin po listopadu 89 na minulý režim. O tom jsem přesvědčen. Bytostně.

Dušan Sedlák

6 KOMENTÁŘE

 1. Jo, na komunistech bylo nejhorší, že předali moc těm současným „liberálním demokratům“, místo aby hájili zájmy pracujících.

 2. Karel Brázda 12:38 stále hledá klacek proti iPortaL24 a stále nic, stále se mu nedaří nějaký nalézt.
  Brázda je opravdu jen takový malý zasmrádlý vlezdop*rdelista Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla, Brázda je takový malý český smrad nad Fialovým exkrementem, vlastně h*ovnem, aby tomu i Brázda rozuměl.

 3. Superarbitrován pro blbost by měl být především ten, kdo neví, že za matematiku se Nobelova cena opravdu, ale opravdu neuděluje. 🤣 Ale co čekat od individua, jehož jedinou kvalifikací je přiblblá citace z Rusy placeného aeronet.news.
  A soudruhu, koho mají Němci na svém území, do toho vám je prd.

  • Brázda, že seš bl*bej jako necky je tady všeobecně známo, netřeba abys to stále opakoval.
   Brázda, podle tvé logiky je Fialovi a Rychetského Pětikoalici a Pavlovi prd do toho, koho mají na svém území Ukrajinci. Byla by to stejně idiotská úvaha, jako výplod tvého lebního prázdna o Německu.

  • Nobelova cena se za matematiku neuděluje to máte pravdu, ale to neznamená, že ji nemůže dostat matematik. Např. A. Lorentz, vystudoval fyziku a matematiku, 1902 Nobelova cena za fyziku. A další.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here