Průzkum SANEP dokazuje lhaní agentury STEM/MARK

Podle nejnovějšího průzkumu agentury SANEP, který uvádí mj. známost politiků, se známost mé osoby pohybuje těsně pod 80 % hlasů respondentů průzkumu.

L. Zaorálek a D. Nerudová mají známost jen nepatrně vyšší. Myslím, že to jsou zajímavá číslo a jen usvědčují agenturu STEM/MARK z pokusu o manipulaci s veřejným míněním. Je neslýchané, co je vůbec možné na politickou objednávku udělat.

Samozřejmě, že nezveřejňování informací o tom, že se účastním červnových voleb v čele kandidátky ČSSD, vede potenciální voliče k tomu, že jen malá část z nich ví, že budu kandidovat jako lídr kandidátky své strany ve volbách do Evropského parlamentu (9 %). 

Osobně to chápu jako záměr, co nejvíce snížit šance kandidátky, kterou vedu na slušný volební výsledek. Neboť, čím menší je znalost tohoto faktu, tím nižší je ochota voličů volit kandidátku ČSSD, kterou vedu.

Je to logické, stejně tak, jako jsou logické důvody manipulace agentury STEM/MARK. K tomu, aby ČSSD dosáhla přijatelného volebního výsledku – jde o stranu, která de facto vznikla před několika málo týdny – musí být zvýrazněno její spojení s mou osobou. Těch možností ve veřejném prostoru tolik není. A pokud jsou, tak je samozřejmě ještě využijeme.

Jiří Paroubek, předseda ČSSD

Související články

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy