Syrský prezident, evropská komisařka a opozice

Vše souvisí se vším – tak tomu bylo, je a bude vždy. Problém nastává v momentě, kdy se tyto souvislosti ignorují, cíleně ukrývají a vidět je nechtějí ani ti, kteří se nazývají opozicí vůči nekalým praktikám globálního establishmentu.

Ač ony souvislosti pečlivě studuji dlouhé roky, ty, které nyní zazněly z úst prezidenta Sýrie, si zaarchivuji obzvlášť pečlivě. Pokaždé ocením, když někdo umí v pár větách sdělit podstatu, což je právě ten zmíněný příklad.

Syrský prezident Bašár Al-Asad během tiskové konference vysvětlil, proč Američané už zcela otevřeně a bez uzardění se snaží náklady na vedení války na Ukrajině přenést na bedra Evropské unie, zatímco USA se budou starat o své vlastní věci. Bašár Asad to vysvětlil. Podle něho Američané nedělají nic jiného, než co dělali po vypuknutí II. sv. války v Evropě. Když tato válka vypukla, pouze čekaly na to, až se Evropa vzájemně zničí, aby ji mohly poté ovládnout.

V daném kontextu jsem náhodou (opět se potvrdilo, že štěstí přeje připraveným…) narazil na pozoruhodný text, jenž odhaluje výrazně nacistickou minulost rodiny dnešní evropské komisařky Ursuly von der Leyenové. Když si tyto informace poskládáte dohromady se slovy syrského prezidenta, kruh se uzavírá.

Autor Evan Reif vysvětluje, jak její otec-politik Ernst Albrecht nacpal svou regionální vládu nezrekonstruovanými nacisty a bývalými důstojníky wehrmachtu, když byl v 80. letech guvernérem Dolního Saska.

Rodina Ursuly von der Leyenové čerpala velkou část svého průmyslového bohatství z úzké spolupráce s Hitlerovou Třetí říší. Její aristokratická rodina měla také těsné příbuzenské svazky s pěstiteli bavlny na americkém jihu, kteří vlastnili otroky.

Toto zděděné bohatství nejen pomohlo Ursulině elitnímu vzdělání, ale také jejímu předčasnému vzestupu v německé politice. Stala se německou ministryní obrany v letech 2013-2019, přestože neměla žádné formální zázemí v armádě. Pod jejím dohledem byla německá armáda masivně přezbrojována a ona se utápěla v korupčních skandálech.

Na konci roku 2019 byla jmenována předsedkyní Evropské komise, nejvyšší to politické funkce v Evropské unii. Stalo se tak bez hlasování německého parlamentu z obav o důvěru v její způsobilost.

S pozoruhodně jestřábí protiruskou rétorikou stojí v čele zástupné války NATO na Ukrajině proti Rusku pod vedením USA. Její horlivost pro nepřátelství vůči Rusku je v souladu s nacistickou ideologií, které se její otec oddával.

Ursula von der Leyen prokázala ohromující »schopnost selhat směrem nahoru«, jak sarkasticky zdůrazňuje Evan Reif. Jediným vysvětlením takového nepřiměřeného politického vzestupu navzdory její neschopnosti, plagiátorství a korupci je ochranná ruka od mocné sítě – transatlantické aliance NATO pod vedením USA a jejich zpravodajských služeb.

Znepokojivým výsledkem je, že Evropa se řítí do katastrofální války proti Rusku ve službách americko-evropského imperialismu – eufemisticky nazývaného »západní hodnoty« – a sice osobou, která je potomkem nacistického odkazu a politiky a která nemá demokratický mandát.

Osm desetiletí po konci druhé světové války a porážce Hitlerovy Třetí říše je imperialistický cíl dobýt Rusko znovu živý. Měli bychom se však divit, když se podíváme na odporné politické pozadí předsedkyně Evropské komise?

Více o jejich praktikách v samotném článku.

Pavel Votruba

PS: Proto jsem již před časem vyzval všechny politické subjekty, pasující se do role opozice, aby stáhly své kandidátky do Evropského parlamentu. Kandidujete-li do EP, je to stejné, jako kdybyste se v minulosti ucházely (hovořím k oněm politickým subjektům) o členství v NSDAP.

Domníváte-li se, že ve Štrasburku něco změníte, jste těžce naivní a v politice nemáte co pohledávat – neboť, žel, ani netušíte, jaká síla proti vám stojí a že ta síla si vás bude vodit jako pěšáky na šachovnici. Vaše role by v této souvislosti měla být právě opačná – vysvětlovat lidem, proč tyto volby ignorovat.

Mějte na paměti, že již pouhou kandidaturou tuto silně pronacististickou politiku Evropské unie, navazující na nesplněné cíle nacismu válečného, PODPORUJETE. Že neúmyslně, aniž bych vás z úmyslu jakkoli podezíral, na daném faktu absolutně nic nemění.

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Jedině vyhlásit bojkot a předstírat, že všichni nevoliči jsou podporovatelé oné politické strany. Ale bylo by to falešné a k ničemu dobré.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy