Tupí a bezohlední kreténi aneb Sláva české krajině!

Řeporyjský frustrát Pavel Novotný vám všem na venkově vzkazuje, že jste tupí, bezohlední a naivní kreténi, se kterými si to za 14 dnů vyřídí.

Sice se divím, proč pořád píše na Twitter a už dávno nebojuje v Bachmutu, když se opakovaně vyjádřil v tom smyslu, že s Ruskem má cenu jít do války i za cenu vymření celého našeho národa, ale patrně to bude tím, že patří k té woke generaci, která umí být hrdinská pouze za klávesnicí svého počítače.

K jeho komparaci města s vesnicí bych chtěl pouze podotknout, že velká část pražské kavárny jsou lidé, kteří rovněž přišli z venkova. Jen jim tady progresivní kantoři na mnoha bezcenných univerzitách totálně vymyli hlavu.

Kdybych měl jít za někým pro radu, tak vždycky radši vyrazím za sedlákem z vesnice řídícím se vlastní intuicí a životními zkušenostmi, než za absolventem fakulty sociálních věd, jenž je dokonale zformován progresivistickou ideologií Klause Schwaba.

Sedlák mi totiž alespoň řekne názor svůj. Ten snaživý studentík mi pouze zopakuje to, co mu řekli ve škole nebo ve zprávách.

Oni totiž tihle snaživí hujeři nejsou inteligentní, jen si na to hrají. Mají diplom, který z nich podle jejich názoru dělá něco víc. Ve skutečnosti je to ale jen potvrzení, že jejich mozek byl dokonale vyčištěn a byly do něj vloženy pouze ty správné a jediné společensky akceptovatelné názory.

Pavel Novotný opovrhuje vesnicí. Já zase nemám nejmenší respekt pro pseudointelektuály, kteří si hrají na něco, čím by chtěli být, ale nikdy nebudou.

Dovolil bych si tudíž poupravit momentálně populární banderovské zvolání »Sláva Ukrajině« a s veškerým respektem k našemu venkovu rád pronesl »Sláva české krajině!«

Jindřich Rajchl, předseda strany PRO

Související články

5 KOMENTÁŘŮ

  1. Pan Jindřich Rajchl se jistě nechová jako dnešní woke generaci,, hrdinové to od klávesnice. Řeporyje jsou snadno dostupné MHD proto využil například spojení od stanice metra “B” Luka a autobusem 352 (Luka – Jinočany) tam zajel. Vstoupil na Řeporyjském náměstí , na Úřadu městské části Řeporyje pak osobně sdělil starostovi, Pavlovi Novotnému že je flustrát, dement,. kretén a podobně. P.S.: Alternativně k případné příští cestě za Novotným doporučuji autorovi využít vlak PID !S6″ ze Smíchova do Berouna, pravda po pražském Semmeringu sice nepojede, ale trať údolím sv. Prokopa přes Prahu Holyni je krásná, a v Řeporyjích to bude mít na radnici i blíž…

      • Část lidí ouhlasí s tím, že na hrubý pytel hrubou záplatu, inteligentní člověk se tak nechová. To není ovšem případ Rajchla, proto si z něho lze dělat jen srandu

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy