Ve věku 54 let zemřel americký herec Matthew Perry, který je známý především rolí Chandlera Binga z televizního seriálu Přátelé.

Informoval o tom portál TMZ s odvoláním na zdroje v orgánech činných v trestním řízení. Podle něj bylo hercovo tělo nalezeno 28. října v jeho domě v Kalifornii. Jeden ze zdrojů uvedl, že Perry byl nalezen ve vířivce, podle předběžných informací byla smrt nenásilná.

Podle dostupných zdrojů přijala záchranná služba 28. října telefonát v souvislosti s hercovou srdeční zástavou. Portál zdůrazňuje, že na místě nebyly nalezeny žádné drogy. Perry již dříve otevřeně přiznal, že během natáčení seriálu trpěl drogovou závislostí.

Seriál Přátelé vypráví o životě šesti kamarádů z newyorské čtvrti Manhattan. Seriál vysílala stanice NBC od září 1994 do května 2004. Celkem bylo natočeno 236 epizod. Seriál získal šest cen Emmy a jeden Zlatý glóbus.

Seriál Přátelé zaznamenal obrovský úspěch hned na začátku z hlavních představitelů udělal televizní megahvězdy. Díky tomu se jim všem, včetně Perryho, začaly hrnout lukrativní nabídky na celovečerní filmy. A tak jeho cesta prvotřídního herce vedla od spolupráce se Salmou Hayekovou (Jen blázni spěchají) a Neve Campbellovou (Tři do tanga) až k hlavní roli neurotického zubaře ve filmu Můj soused zabiják, kde mu byl partnerem Bruce Willis.

(cik)

1 KOMENTÁŘ

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here