Co je víc než Ústava ČR? CIA je víc

CIA je totiž úplně nejvíc. Fiala se vrátil z Ameriky, ze sídla CIA, s jasným pokynem. V rámci hybridní války proti Rusku uzavřít Vrbětice a z výbuchů obvinit Rusko. Napsal o tom již několikrát odcitovanou pohádku na Facebooku: »Vyšetřování potvrdilo, že za výbuchem ve Vrběticích stála ruská rozvědka. Rusko proti nám vede hybridní válku.«

Nad ruskou kořistí slintali i další…

Předsedkyně PS PČR Markéta Pekarová Adamová – Facebook

Za výbuch ve Vrběticích mohou příslušníci ruské vojenské rozvědky GRU. Prokázali to kriminalisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu. Rusko u nás spáchalo teroristický útok, při kterém zemřeli dva nevinní lidé. Proto tolik dbáme na bezpečnost naší země a budeme v tom pokračovat.

Ministr vnitra Vlády ČR Vít Rakušan – Facebook

Bombový útok ruských agentů na muniční sklady ve Vrběticích byl aktem státního terorismu. Útokem na nás na všechny. Nic na tom nemění ani skutečnost, že pachatelé vinou Ruska před soudem nestanou. Tedy aspoň v nejbližší době.

Viníka tedy máme. Dokonce viněného ze státního terorismu. Máme však i ústavu, byť se nemohu nezeptat k čemu vlastně, není-li respektována těmi, kteří by v jejím respektování měli jít obyvatelstvu vzorem.

Ústavní zákon č. 1/1993 Sb.

Ústava České republiky

Čl. 90

Soudy

Soudy jsou povolány především k tomu, aby zákonem stanoveným způsobem poskytovaly ochranu právům. Jedině soud rozhoduje o vině a trestu za trestné činy.

Ptám se: Byl soud v souvislosti s Vrběticemi? Nebyl.

Ptám se: Je CIA v právním systému České republiky na úrovni moci soudní? Není. CIA je nad mocí soudní. Proto se o vině za Vrbětice mohlo rozhodovat v Langley (sídle CIA) ve státě Virginie, proto je toto rozhodnutí plně akceptováno mocí státní a zákonodárnou České republiky.

V roce 1983 americký prezident, někdejší komediant, Ronald Reagan v typicky nenávistném projevu o »říši zla« (tak nazval Sovětský svaz) řekl: »Musíme dosáhnout toho, aby sovětští lidé nebyli hrdí na Čapajeva, Matrosova, maršála Žukova, ale na admirála Kolčaka, považovaného dosud za krvavého kata, aby byli hrdí na generála Vlasova, dosud zrádce SSSR.«

Uplynulo něco málo přes 40 let a Reaganova výzva se chytla, majíc stále více příznivců. Důkazem toho jsou nejen »vyřešené« Vrbětice, ale třeba i Řeporyje… A další sympatizanti a podporovatelé Ronaldovy výzvy se zvláště v těchto májových dnech budou množit jak potkani.

Marie Krejčíková

Související články

4 KOMENTÁŘŮ

 1. Nám za socialismu v občanské nauce říkali, že v buržoazních zemích je ústava “fiktivní”. Jak vidno, i v tomto měli pravdu.

 2. ❗️🇨🇿Už je to tady. V Česku bude 800 amerických vojáků.

  V Česku začne příští týden armádní cvičení Immediate Response (Okamžitá reakce), ve vojenském prostoru Libavá bude cvičit asi 800 příslušníků americké armády a 350 českých vojáků. Američtí gardisté by měli do Česka přicestovat v následujícím týdnu, samotný společný výcvik potrvá zhruba 14 dní, řekla mluvčí generálního štábu české armády Magdalena Dvořáková.

  🤫Tak hlavně, aby amíci zase odtáhli…

  Sledujte @neCT24  | 42TČen

 3. U Ústavního soudu působil a pravděpodobně stále působí občan USA jako PORADCE. Porovnáme li ekonomickou a vojenskou sílu významných kapitalistů USA, sílu policie USA a sílu armády USA s armádou ČR ,tak to vypadá, že nadřazená CIA ovládá řekněme soudce ÚS ČR. Tím jsou řízen (ovládány) všechny soudy nižších stupňů a lidé z represivního aparátu-státní zástupkyně a státní zástupce, policistky a policisty, hlídačky a hlídače vězňů
  Soudci ? ÚS řídí stání a veřejnou správu-ministerstva a ostatní instituce státní a veřejné správy, banky.

 4. Obdivovatel nacistů Pavel Novotný z ODS postavil v Praze-Řeporyje pomník nacistickým Vlasovcům, kteří v Sovětském svazu vraždili pro Hitlera v jednotkách německých SS.
  S Novotným se přátelí a nechává fotit a navštěvuje ho v Řeporyjích pětikoaliční prezident Petr Pavel a totéž předseda vlády Fiala z ODS a z Rychetského Pětikoalice.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy