Home Názory Pan Vajíčko na výletě

Pan Vajíčko na výletě

Po přihlášení se ke STAN jako straně, která je svou politikou komentářů desetileté války s Ruskem a spoluprací s organizovaným zločinem sahajícím do rodin generálů, jež pan Vajíčko usadil do funkcí nejblíže jeho srdci, a po střelbě na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze Assault Rifle 15 vyráběnou firmou Colt, které slouží jeho přítel Petr Kolář, absolvent etnografie a folkloristiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, vyrazil pan Vajíčko na výlety.

Tentokrát bez komentářů o tom, kolik takový výlet stojí daňové poplatníky, zamířil do Plzeňského kraje. Odmítnut primátorem Plzně Romanem Zarzyckým za ANO zamířil do Stříbra. Co nám tím chtěl ale sdělit? Stříbro bylo sídlem 57. motostřeleckého pluku, kterému šéfoval Karel Kuba. Ten Kuba, který doporučil do funkce svého následovníka armádního generála Šedivého, lobbistu amerického vojenskoprůmyslového komplexu nakupujícího nám vrtulníky za peníze daňových poplatníků, a ten Kuba, který s havlovskou dramatičkou Viktorií Hradskou a oligarchy ze Škody Plzeň a ČKD zakládal v 90. letech 20. století Asociaci obranného průmyslu a RDP Group, aby se měli dobře alespoň jako poradce prezidenta Kolář.

Jednou vytažen do úřadu zbrojaři, navždy se zbrojaři. Ale co nám tím chtěl agent Pávek naznačit? Ten pluk nesl název Československo-kubánského přátelství a nebylo to jménem jeho velitele. Jak vzpomínal ve své knize jiný armádní generál M. Vacek, ve Stříbře si odbýval svou vojenskou službu i absolvent vojenské katedry při VŠE a člen KSČ V. Dlouhý. ODA, to byla politická strana V. Havla, kde V. Dlouhý skončil. Každá nepolitická hlava státu ale nějakou stranu potřebuje. Kdo by se za něj bil a koho by zahrnoval svou přízní? A k tomu se nejlépe hodí prťavé politické strany pyšné na to, že nedělají politiku, ale jsou politickou stranou s lidskou tváří nejsilnější pravicové strany. Ano, STAN je dnes nová ODA.

Jan Klán

2 KOMENTÁŘE

 1. Černochová a Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel kupují americká letadla F-35 za peníze, které ukradli důchodcům s pomocí Baxova Ústavního soudu v Brně.
  Do doby dodání letadel do ČR to bude dělat 150 miliard, o které jsou a budou okradeni důchodci v ČR. To je cena, kterou utratí Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel za letadla, která nikdo nepotřebuje a která budou sloužit k přípravě NATO na agresi a válku proti Rusku.

 2. V debatě DVTV v Pražské křižovatce vystoupili v abecedním pořadí Klára Fischerová, Monika Hilšerová, Robert Neruda, Eva Pavlová, Dana Středulová a Aneta Zimová. Účast odmítla Monika Babišová, Dana Baštová, Karel Diviš není zadaný. Prezidentští kandidáti (kandidátka) své partnerky (partnera) na debatu doprovodili a sledovali je z první řady.
  Debatu otevřela otázka, jaká byla reakce na partnerovo rozhodnutí jít do boje o Hrad. „Od začátku nepochybuji o tom, že to bylo správné rozhodnutí,“ uvedla Pavlová. Diváky značně pobavila tím, že když jí manžel kandidaturu oznámil, také se ho zeptala: „Neposral ses náhodou?“
  Její reakce překvapila i novináře Vojtěcha Gibiše, jenž na ni upozornil ve svém tweetu:
  Podplukovnice Eva Pavlová, když jí poprvé generál Petr Pavel oznámil, že by chtěl kandidovat: „Neposral ses náhodou?“
  Prozradila to DVTV.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here