Home Názory SPORTOVNÍ TÝDEN MARTINA KALOUSE: Krvelačný antiRus by se měl jít léčit!

SPORTOVNÍ TÝDEN MARTINA KALOUSE: Krvelačný antiRus by se měl jít léčit!

Morální čuně (původně jsem chtěl napsat prase, ale pro sichr jsem zabrzdil) je sice spojení substantiva a adjektiva neužívané, a co si budeme povídat, z podstaty ani nehází moc logična, avšak souvislosti se mění v čase a jedna taková souvislost v jednom takovém čase právě nastala. Krvelačný antiRus Kaštánek, světě div se, před pár dny vhazoval čestnou buly v KeyBank Center mezi borce domácího Buffala a chicagských Blackhawks.

On, který dnes a denně bije do vedení NHL, že nevyloučilo ze svých řad ruské hokejisty. Přátelé, to je takové pokrytectví, že se mi z něho chce blinkat. Jasně, Kaštan je legendou Sabres, o tom žádná, a po důvodech proč si zrovna jeho pozvali, pátrat nechci a ani mě nezajímají. Zajímá mě fakt, že on toto pozvání přijal, tomu zmiňovanému postoji vůči NHL navzdory.

Odpovím si sám: Šavle mu zaplatily letenku, ubytování, nakrmily ho, tak bodejť by se zadarmo nepodíval do Ameriky, v tu chvíli Ukrajina neUkrajina, notabene když je evidentně bez peněz, které vinou vrozené blbosti prošustroval v takzvaném podnikání.

Že je ubožák doopravdy, ne jen jako, potvrzuje na sociální síti X, kde po veřejné kritice ke své pokrytecké účasti v KeyBank Center nažvatlal následující (tohle vážně stojí za zamyšlení a akutní hospitalizaci…) – cituji originál:

»Vyjádření k mé účasti na akci 18. 1. 2024 a k dotazům veřejnosti a médií: Při mé každoroční návštěvě (bysnys, charita) v Buffalu USA jsem od svých přátel přijal pozvání na zápas @NHL (18. 1. 2024). Zároveň, na přání fanoušků a klubu Buffala Sabres, jsem souhlasil s aktivní účastí při ‚odstartování‘ zahájení tohoto zápasu @BuffaloSabres – @NHLBlackHawks. Současný postoj NHL je takovýto: Od ruského útoku (24. 2. 2022) na svobodnou demokratickou zemi Ukrajinu @NHL umožňuje ruským občanům (hráčům) veřejně vystupovat (hrát), aniž by oni oficiálně odsoudili ruskou útočnou válku a ruské zločiny s touto válkou související a podle toho vystupovali. Tím @NHL dělá obrovskou reklamu na ruskou imperialistickou válku a ruské zločiny. Proto se NHL stala odpovědnou a je odpovědná za ztracené lidské životy a obrovské hmotné škody v této válce. (Snad jen podotknu, že v týmu Buffala Sabres nyní nenastupuje žádný ruský hokejista. Je však součástí NHL, kde jich hraje několik desítek). Vzhledem k tomuto svoji účast na zápase a na jeho zahájení považuji za moji obrovskou chybu. Tímto se chci velmi omluvit především všem ukrajinským vojákům a všem ukrajinským lidem, kteří hrdinně brání nejen svoji vlast, ale i celou Evropu proti imperialistickému nepříteli. Dále se omlouvám fanouškům, kteří mě podporovali a podporují a všem, které jsem svým počinem zklamal. Toto moje osobní selhání považuji za velmi těžko omluvitelné. O to intenzivněji se ho budu snažit napravit. V tuto chvíli Vám mohu slíbit, že se podobná situace nebude opakovat. A že budu maximálně bojovat a pomáhat bránit vše, na co ruským státem řízený teroristický režim útočí a kritizovat všechny, kteří ho svým jednáním podporují. Děkuji předem všem, kteří mě v tomto budou podporovat. Ani ta nejkrásnější hra na světě není více než lidský život. A zdaleka to nemusí být pouze hokej. Na závěr se ještě jednou moc omlouvám všem ukrajinským lidem, kteří bojují za svou svobodu, za nás a moji zemi a vyjadřuji jim maximální podporu. Sláva Ukrajině! Sláva Herojam! Dominik Hašek.«

Co dodat? On by se fakt měl jít léčit…

Přiznám se, že tahle kauza byla pro mě v minulém týdnu ústřední. Ale abyste neřekli, tak musím říci, že mě překvapilo, jak se daří hokejovým Pardubicím i bez vyhozeného trenéra Varadi a jak zvyšují svůj náskok před Spartou, která očividně nemá tak dobrý a hlavně široký kádr, což se ukazuje v plné nahotě právě nyní. A také mě v končícím pracovním týdnu trochu mrzelo, že se žádná z českých tenistek nedostala do finálních bojů o trofej z Australian Open.

I tak ale ostudu neudělaly. Zato Hašek, pardon Kaštánek, ji dělá dnes a denně…

Takže sportu zdar – a úspěšný víkend všem sportovcům i nesportovcům.

5 KOMENTÁŘE

 1. Takový Fiala nejspíš dobře ví, že jeho režim páchá zlo, navíc v cizím zájmu. Je to prostě špatný člověk.
  Ovšem tenhle Hašek patrně upřímně věří tomu, co říká. Samozřejmě se nedá předpokládat, že by to byl zrovna nějaký Einstein. Ale označovat území okupovaná banderovskou diktaturou za „svobodnou demokratickou zemi Ukrajinu“, to už je přece jenom trochu moc. 🤣

 2. Škoda, že Hašek nemá o iportal24 ani ponětí a nemůže zažívat potěšení, které mu tu prokazuje jeho početný fan klub složený z redaktorů placených KHL. Nemine týden, aby Vám tu Dominiku zdejší novinářská čuňata nevěnovala nějaký oslavný článek. Ale nemějte jim za zlé, že pouze přežvejkávají informace, které vyčetli v jimi jinak tak nenáviděných mainstreamových periodikách. Oni to opravdu jinak neumějí. To víte, kde nic není, ani smrt nebere.🚽🧻

  • Vrchol demence! První větou napíšete, že je škoda, že o tomto webu neví a v dalších mu něco píšete… Fakt věříte, Karle, že si to Dominik přečte???
   To se fakt vidí jen u Brázdů… Nebo u blbečků na dvorečku 🙂

  • Brázda stále hledá klacek proti iPortaL24 a stále nic, stále se mu nedaří nějaký nalézt.
   Brázda je opravdu jen takový malý zasmrádlý vlezdop*rdelista Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla, Brázda je takový malý český smrad z Fialova exkrementu, vlastně h*ovna, aby tomu i Brázda rozuměl.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here