Home Názory Víkendová anketa – (dnes ta slíbená pro ženy, abychom dostáli »genderu«)

Víkendová anketa – (dnes ta slíbená pro ženy, abychom dostáli »genderu«)

Nuže tedy, dámy, zadané i nezadané… Stály-li byste před zásadním životním rozhodnutím, buď změnit partnera, nebo přijmout do nudného singl života nového a mohly-li byste volit mezi půl tuctem na celém světě jediných na ocet zbylých, pojali byste raději:

Ještě se vás zeptám, zda jste po minulotýdenní návnadě ustály to vzrušení z avizovaných jmen budoucích partnerů, nebo jste sebou mlátily o kanape (tím vzrušením…)?

Ale zpět ke konkrétní nabídce onoho půl tuctu na ocet zbylých. Čili, dámy, ještě jednou – pojaly byste radši:

A) Miloše Zemana

seznamovací kurz: 1:8,4

odůvodnění:

Živí se uměle, čili byste výrazně ušetřily, což je zvláště v dnešních pošmourných časech velké plus. Mínus naopak vidím v tom, že je »kunda sem, kunda tam«, takže s věrností bude zřejmě na štíru. Chlapík je to ale jinak bodrý, bonmoty sršící. Inu, a kdybyste mu jó už chtěly udělat radost nějakou tou dobrotou, vinnou klobásu s bramborou kaší a pudinkem do sebe pustí s chutí sondě navzdory, což by vám v »úvéence« mile rádi potvrdili. Navíc se jedná o krmi, kterou i dneska pořídíte za pár šestáků. A má chalupu a bude mít také slušný důchod… S ochran(k)ou!

B) Petra Fialu

seznamovací kurz: 1:2,6

odůvodnění:

Je profesorem, ale taky PhDr., Ph.D. a LL.M. a předsedou vlády, a když sebou mrsknete, mohly byste před oltářem stanout i se šéfem Evropy. Později možná (snad) taky před soudem – v lepším případě jako svědkyně, v horším jako spolupachatelka. Je to na vás. Svazek s Péťou zavání loterií. Ovšem zase na druhou stranu – jednu sichrovku byste měly – že SPOLU budete takříkajíc na furt, dokud vás pravomocný rozsudek nerozdělí. Právě vyslaný signál toho SPOLU brněnského profesora oproti Pussymu, aspoň podle zkušených pracovníků naší seznamky, dosti zvýhodňuje.

C) Víta Rakušana

seznamovací kurz: 1:1,5

odůvodnění:

Bože, ten má kukadla jak chapadla, hned všechno ví, hned všechno zná, mně stačí, když se do nich podívám… Cítíte ve vzduchu do sexuální napětí? Já jo, a to jsem chlap a nejsem na chlapy. Přesto se mnou šijí všichni čerti, jak se říká. Svazek s ním skýtá jednu obrovskou přednost (proto tak nízký kurz). On by vás totiž zvláště po ránu – a na to jste, vy, ženy, obzvláště háklivé – nikdy neviděl neupravenou. Víte proč? Poněvadž mu dlouhé minuty trvá, než otevře oči dokořán… Prostě než z té velké plochy sroluje víčka. Tuhle partii doporučujeme!

D) Jana Lipavského

seznamovací kurz: 1:1,7

odůvodnění:

Náš favorit číslo 2. Původně jsem chtěl napsat, že i tupý výraz může v některých z vás vyvolávat smyslné představy. Proti gustu žádný dišputát. Ale pak jsem si řekl – Pavle, brzdi, přece jen nabízíš ministra, chtělo by to trochu úcty. Tak jsem zapátral ve slovníku synonym a »tupý« má kouzelného významového druha – »nezahrocený«. Nikdy jsem tohle slůvko neslyšel, ale moc se mně líbí. Pročež opravuji, řka, že i nezahrocený výraz je schopen podnítit smyslnou představu, byť již poněkud úchylnou, ale podle sexuologů pořád ještě mimo dosah trestného činu.

E) Jozefa Síkelu

seznamovací kurz: 1:8,8

odůvodnění:

Jožka je takový sexuální samotář. Podle všeho nejraději vzrušuje sám sebe. Nikoli v koupelně či v obýváku před zrcadlem, nýbrž před mikrofony a kamerami, před novináři. Proslul mnoha svůdnými výroky, po jejichž vyřčení zjevně uspokojil jen sám sebe. Takový verbální masturbátor, abych to co možná nejvýstižněji popsal. Zejména z tohoto důvodu je kurz na Našeho ministra Jozefa pro některé dámy až překvapivě vysoký. Musíte si však uvědomit, že právě onu verbální masturbaci uvádějí přední světoví odborníci mezi třemi nejčastějšími příčinami rozvodovosti.

F) Zbyňka Stanjuru

seznamovací kurz: 1:6,0

odůvodnění:

Jedno baskické přísloví říká: »Když klepneš džbánem o hlavu a uslyšíš dutý zvuk, nemusí to ještě znamenat, že je prázdný džbán.« My ale do naší seznamky zařazujeme i takové klienty. V duchu parafrázovaného moudra hostinského Palivce ze Švejka… »Klient jako klient, třebas Zbýňa. Pro nás neplatí žádná politika. Zaplať si místo na seznamce a žvaň si, co chceš.« Ženy mají rozmanité touhy, a my je respektujeme. Některým k plnému uspokojení postačí právě ta dutá ozvěna, opakující se s železnou pravidelností večer co večer po přesně cílených úderech vařečkou, paličkou na maso či pánví… »Každá dutost nemusí být krutost,« říká kolega, do jehož gesce Zbynďa náleží.

Pavel Votruba

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.