Narazil jsem na to v Blesku úplně náhodně, nic podobného jsem nehledal. Ovšem hned mě to trklo… Říkám si pro sebe – kamaráde, tak v těchhle dvou obrázcích, snad shodou okolností hned pod sebou, je detailně vyobrazeno posledních už skoro 34 let obyčejného života v České republice. Bez zbytečného žvanění. Něco tradičního opět, znovu a zase končí (tentokrát pralinky, že prý přestávají být prodejné) a o kolik zdraží kapr, cukroví, dárky a stromek – to je rovněž takříkajíc koloritní otázka, opakující se v posledních třech desetiletích ve stejnou dobu rok co rok.

Fotomontáž: blesk.cz (2x)

Třicet čtyři let se v téhle zemi neděje nic jiného, než se zdražuje a zadlužuje. Mýlím-li se, nechť mi kdokoli dokáže opak, já se omluvím. Za tu dobu nebyl nikdo schopen zjednat nápravu. Dnes tomu není jinak.

Slovy neumím popsat, jak silně mně lezou na nervy všechny ty rádoby dravé opoziční apely typu: Vláda se už konečně musí probudit – Kdy začne vláda konat? – Čekáme od vlády konkrétní opatření ve prospěch občanů – Vláda zaspala – atd., atd., atd.

Vážení, opakuji to stále a donekonečna: tato vláda se v žádaném ohledu neprobudí, v tom jiném ohledu je ale bdělá ažaž, nezačne konat a žádná opatření ve prospěch občanů nepřijme. Nikdy! Opakuji – Nikdy!!! Pro tento účel politické subjekty stávající vládní pětikoalice falešné volby v říjnu 2021 nevyhrály, byť přesně to, co nečiní, v kampani teatrálně deklarovaly. Důvody byly právě opačné – destrukce národní ekonomiky a zbídačení obyvatelstva.

Měl-li bych Fialův kabinet trefně charakterizovat, přirovnal bych ho k pedofilovi nejodpornějších praktik. Pedofil ubližuje a ukájí se na bezbranných dětech, vláda ubližuje a ukájí se sice na nepříliš chytrém, avšak bez ohledu na to bezbranném obyvatelstvu. Znásilňuje nás tak brutálním způsobem, že si v jistém smyslu může srdečně potřást pravicí s doktorem Mengelem, kdyby ještě žil. Upřímně a na rovinu – co jiného bylo de facto povinné očkování (byť neoficiálně, ale bez vakcíny jste si, lidově řečeno, neškrtli), než Mengelovy pokusy na vězních? Ten otazník tam dávám schválně. Odpovězte si sami.

Všichni ti »hlavní« věděli what’s going on, a byť se demonstrativně před objektivy kamer nechali píchat, ruku do ohně za to, že v té stříkačce byl opravdový jed – covid vakcína, bych nedal ani omylem.

Vidíte, kam až jsme se od pralinek a vánočních kaprů dostali… Nikoli náhodou, neboť vše se vším souvisí. Končím, protože mám hlad a s prázdným žaludkem se mně píše blbě. Honí mě mlsná, jdu si namazat chleba s Nutellou… Soused se vrátil z Německa, tak mně taky jednu pikslu přivezl. Pralinky už nejsou, na vánoční cukroví nemám, tak do sebe naperu to chemické ho*no. Deutschland, Deutschland, über alles…, nicht wahr, Herr Premierminister?

Jan Čech

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here